SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Wojtekorzen
Zdrówka !
Dziękuje bardzo! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Siemaneczko! Właśnie chodzę sobie na bieżni , 1 miesiąc zleciał moment i dzisiaj już pora do pracy :/ , Ogólnie u mnie wszystko super , regeneruje się i tylko wyczekuje aż będę mógł ruszyć ze wszystkim :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Damian_619
Dobre info :) Zdrówka i oby tak dalej :)
Dzięki bardzo :) , tak dobrze dawno się nie czułem , mega wypoczęty jestem , ciagle pełen energii , chęci na treningi ogromne i ogólnie sen tak samo super gdzie wcześniej było ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No czasami taka przerwa wychodzi na dobre :) Jeśli człowiek myśli pozytywnie.
To teraz musi być ogień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No właśnie to myślenie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Damian_619
No czasami taka przerwa wychodzi na dobre :) Jeśli człowiek myśli pozytywnie.
To teraz musi być ogień :)
Cały czas teraz pozytywne myśli są , z podjęcia się zabiegu jestem zadowolony , chęci mam dosłownie na wszystko , taki pełen życia teraz :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
dmq92
No właśnie to myślenie to podstawa
Cortexin w pewnym stopniu tez mi pomógł :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Hejka , święta święta i po świętach :) , spędzone na luzie z rodzinka , bez żadnej spiny że nie mogę czegoś zjeść czy coś , po prostu na luźnej głowie i bardzo super się czuje , zjadłem to na co miałem ochotę ale nie przejadalem się :) , Od piątku byłem 3 dni w pracy i w sumie spoko , teraz 2 dni wolne i znowu powrót. Jutro lecę do fizjo i zobaczymy co powie na temat brzucha , znajomi mówią że co tydzień zmiany co raz lepsze i brzuch zaczyna wyglądać :) także nie mogę się doczekać aż zejdzie opuchlizna i troszkę się zmniejszy ta boja :S
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Siemka , dzisiaj rano byłem na wizycie u fizjo i przyjął mnie właściciel który ma największe obeznanie przy bliznach itp. , no i zdziwił się że jestem 4 tyg. Po operacji bo myślał ze to jakaś stara blizna z przyszłości i myślał że tylko miałem poprawiona operacje xd , porozmawialiśmy i mówił żebym jeszcze 1.5tygodnia poczekał i później ruszał z siłownia bo już na prawdę dobrze to wyglada :) , minie równo 6 tyg. Tak jak kazał chirurg wiec nie mogę się doczekać /)
5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium