SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
winterR
Ja to samo mam przy treningu nóg, cały dzień jakoś się zmotywować do niego nie mogę ale jak już wbijam do piwni to mam jak Ty :D
Sam byłem w szoku że nagle taka zmiana , bo weszło jak złe :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
gnidusek
winterR
Ja to samo mam przy treningu nóg, cały dzień jakoś się zmotywować do niego nie mogę ale jak już wbijam do piwni to mam jak Ty :D
Sam byłem w szoku że nagle taka zmiana , bo weszło jak złe :)

Nie jesteście sami ja potrafię się stresować przed treningiem nóg ale przeważnie pierwsza rozgrzewkowa ze sztangą na plecach i włącza się fokus !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Ja jutro akurat legs xD więc pewnie znów będą przez pół dnia myśli ile by tam założyć żeby się nie połamać xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ale to chyba normalne taki stresik przed ciężka serią. Siady cyz ciągi, też tak zwykle miewalem... Teraz bardziej mam obawe... Czy drobny uraz po tej serii nie przyczyni się do dłuższej przerwy, to taki stres teraz mi towarzyszy... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Wlasnie przed ciagami nie czuje tego "respektu". Pewnie przez to ze zawsze mogę ją opuścić i tyle :)
No a urazy czy kontuzje to tez racja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
winterR
Ja jutro akurat legs xD więc pewnie znów będą przez pół dnia myśli ile by tam założyć żeby się nie połamać xD
Jakbyś miał kogoś do asekuracji to w ogóle byś tam roznosił siłownie swoją XDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
opalinho
Ale to chyba normalne taki stresik przed ciężka serią. Siady cyz ciągi, też tak zwykle miewalem... Teraz bardziej mam obawe... Czy drobny uraz po tej serii nie przyczyni się do dłuższej przerwy, to taki stres teraz mi towarzyszy... ;)
Zawsze coś tam w głowie może siedzieć .. po kontuzji to w ogóle strach robić cokolwiek żeby zaraz znowu nje pyklo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Coś miałeś poważniejszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Ja nie, jedynie co to biodro kiedys rozwalone od siadow wlasnie, do tego stopnia ze z krzeselka nie umialem wstać. Ale przez mies. doszedlem do siebie i znów zaczalem siadac. Na szczescie i dziekuje za to tym u góry nic nie zerwalem jeszcze. Jedynie nadciagniecia ale kto ich nie mial no i bole w stawach no ale to tez normalka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
BroStyle
Coś miałeś poważniejszego?
Ja ? Kiedyś złamanie otwarte w łokciu i źle mam złożoną rękę , ze dwa razy przy treningu klatki mi coś pyklo w tym łokciu ale na szczęście przeszło po tygodniu , bengay i flexit pomagał chyba xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium