SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Tez wole Wegle plus Bialko bo jeste wiecej ciekawych zrodel wegli jak Fatu a jajowa bez chlebka to slabo wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Mi to mineło jedzenie dla przyjemnosci :D
Jem aby byly gainsy hahaha =D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Gugcio
Tez wole Wegle plus Bialko bo jeste wiecej ciekawych zrodel wegli jak Fatu a jajowa bez chlebka to slabo wchodzi


oczywiście chleb z masełkiem :D

a zrobię sobie jutro bo dwa tygodnie jajek nie jadłem to w lodówce się już nie mieszczą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
kamils31
Gugcio
Tez wole Wegle plus Bialko bo jeste wiecej ciekawych zrodel wegli jak Fatu a jajowa bez chlebka to slabo wchodzi


oczywiście chleb z masełkiem :D

a zrobię sobie jutro bo dwa tygodnie jajek nie jadłem to w lodówce się już nie mieszczą :D
Ooo i mi smaka zrobiliście na jajowe <3 , dzisiaj omlet jadłem ale na słodko xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Każdy je dla gainsow ale jak wiemy FAT plus we i białko najlepsze połączenie ;) taki burger albo lasagne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
domino1664
Każdy je dla gainsow ale jak wiemy FAT plus we i białko najlepsze połączenie ;) taki burger albo lasagne
No ale co Ty gadasz Burger to nie samo fat i białko , bułka węgle a w burgerze bułka musi być kozak , lasagne tak samo węgli ma xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
gnidusek
domino1664
Każdy je dla gainsow ale jak wiemy FAT plus we i białko najlepsze połączenie ;) taki burger albo lasagne
No ale co Ty gadasz Burger to nie samo fat i białko , bułka węgle a w burgerze bułka musi być kozak , lasagne tak samo węgli ma xd

wiem mój błąd i telefonu, j**any słownik. we to miało być ww ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
A to zmienia cały obraz ,wszystko co najlepsze to niestety najmniej można xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
I właśnie dlatego tak dobrze smakuje i się tego chce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A mi tam do szczęścia brakuje parówek z majonezem
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium