SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Zgadza się, ale głaskanie po pleckach i podawania żarcia pod nos to trochę droga do nikąd. Ja rozumiem, że to rodzice są odpowiedzialni za otyłość dzieci w większości przypadków ale teraz pytanie - Jak młody reaguje gdy matka zarobi zdrowszy obiad - wsuwa bez narzekania? Czy tylko opcja pizza lub kebab wchodzi w grę jeśli chodzi o jego preferencje smakowe, a gdy matka powie weto to robi cyrk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Rodzice są często nieświadomi, ja to tak tlumacze. Taki rok siedzenia na online też będzie miał swoje skutki bk jednak na przerwach w szkole coś się biegało, Ruszało a tu zero ruchu.
Przypomniała mi się historia jak Moja Pola 2 lata leżała kilka dni w szpitalu na oddziale dziecięcym to był tam taki mały Oskarek.... On wypijal dużego Kubusia(nie wiem ile to, litr był czy 750) dziennie jako takie zwykle picie. Nie muszę mówić ile jadł. Mama tylko Kubusia dolewała , Oskar wyglądał jak mamy czołg a miał chyba 3,5 roku. Nasza ma od zawsze zakodowane, że picie to jest woda. Od zawsze. Nawet jak się czasami w sklepie pytałem czy chce soczek do picia to zwyczajnie chciała wodę. Takich szczegółów można wymieniać w nieskończoność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
M.I.C.H.U
Zgadza się, ale głaskanie po pleckach i podawania żarcia pod nos to trochę droga do nikąd. Ja rozumiem, że to rodzice są odpowiedzialni za otyłość dzieci w większości przypadków ale teraz pytanie - Jak młody reaguje gdy matka zarobi zdrowszy obiad - wsuwa bez narzekania? Czy tylko opcja pizza lub kebab wchodzi w grę jeśli chodzi o jego preferencje smakowe, a gdy matka powie weto to robi cyrk?
Skoro rodzic sam przyzwyczaił do takiego jedzenia to i potem jest problem , bo co może myśleć dzieciak ? Dla niego żarcie sprawia duża radość
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607902
M.I.C.H.U
Zgadza się, ale głaskanie po pleckach i podawania żarcia pod nos to trochę droga do nikąd. Ja rozumiem, że to rodzice są odpowiedzialni za otyłość dzieci w większości przypadków ale teraz pytanie - Jak młody reaguje gdy matka zarobi zdrowszy obiad - wsuwa bez narzekania? Czy tylko opcja pizza lub kebab wchodzi w grę jeśli chodzi o jego preferencje smakowe, a gdy matka powie weto to robi cyrk?


Nie ma się co dziwić, że jak matka nagle zrobi zdrowy obiad to jest bunt. Zdrowe nawyki żywieniowe powinno się wprowadzać od początku, a co ważniejsze - dawać przykład i samemu zdrowo jeść. Kiepska dieta to jedno, ale brak ruchu to drugie. Wiecie co robią starsze (szkolne) dzieciaki na placu zabaw? Siedzą na telefonach. Bawią się tylko przedszkolaki. A teraz przez zdalne nauczanie to już w ogóle tragedia, bo pogłębia się tylko uzależnienie od komputera. Szczególnie jak dziecko zostaje samo, bo rodzice w pracy. No to sobie siedzi ponad 8h przy kompie, część w ramach lekcji, resztę grając z kolegami. Znam taki przypadek, a taki fajny chłopak był z zacięciem sportowym, na zawody jeździł. Teraz praktycznie komputer/telefon 24h na dobę i coraz grubszy się robi. I będzie coraz gorzej, jeśli to tak dalej będzie wyglądało. Zajęcia sportowe dla dzieci zawieszone. W złym kierunku to zmierza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dzień 11.05.2021 - Jako że dzisiaj wolne to pospane bez budzika , z rana piękna pogoda to cardio na dworzu :) , później polecieliśmy do Waldiego i cała siłownia nasza , treningi tam tak mi idą aż chciałbym mieć to miejsce bliżej :D , Teraz chwila luzu i zaraz lecimy na spacer z Psiakiem :)

Dieta :
1. 60g B + 80 WW
Trening - dextro 45g
2. 60g B + 130g WW
3. 60g B + 60g WW + 5g T
4. 60g B + 60g WW + 5g T
5. 60g B + 35g T


Trening :
1. WL 1x6-8 + 1s bo
2. Wyciskanie sztangi skos 2x6-8 + 1s bo
3. Wyciskanie hantli skos 2x8-10 + 1s bo
4. Rozpiętki butterfly 2x10 + 1s bo
5. Unoszenie bokiem 2x12-15 + 1s bo
6. Podciąganie linki do brody 2x12-15 + 1s bo
7. Unoszenie hantli przodem siedząc 2x15 + 2s bo
8. Francuz hantlami leżąc 2x12-15 + 1s bo
9. Kickback hantlą 2x15 + 2s bo


Zmieniony przez - gnidusek w dniu 2021-05-12 11:14:39
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Mała dostawa steków


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Taki to pożyje XD

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
robertjudi
Taki to pożyje XD
Każdy może xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Co to jakieś różne odmiany tych steków tak? bo widzę na każdym inna nazwa praktycznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
winterR
Co to jakieś różne odmiany tych steków tak? bo widzę na każdym inna nazwa praktycznie :)
Tak tak , każdy steak inny , polędwica mignon , ribeye , club steak , New york strip , cote do boeuf :) nie wiem czy coś Ci mówi xd , antrykot , rostbef , chudsze i tłustsze kawałki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium