SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
gnidusek
shinare
Ja właśnie się cieszę że redu o tej porze bo w ogóle głodu nie mam przes te upały :D
Ciężko się robi w upały przy 500g + węgli xd

ja marzę o tylu węglach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Biały89
gnidusek
shinare
Ja właśnie się cieszę że redu o tej porze bo w ogóle głodu nie mam przes te upały :D
Ciężko się robi w upały przy 500g + węgli xd

ja marzę o tylu węglach :D
Haha tylko ja prawie 100kg na wadze już xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
o to nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Biały89
o to nieźle
Przemek mnie upasł w Sopocie XDD , a tak serio to powolutku idziemy do góry :) ciut wody podeszło teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
gnidusek
Dni 08-12.07.2021 - Czwartek z samego rana wyjazd nad morze , pierwszy dzień świętowanie urodzin Zosi :) , Kolejne dni zwiedzanie , wspólny trening z Pawlem Trukawka , dopingowanie Chłopaków z Sfd na scenie , oraz wspólne spędzenia czasu z Przemkiem , Sylwia , Pawlem , Krzychem jego koleżanka i po części z Kondziem ale wcześniej wrócił do Wawy :/ , Przemek super wypadł na zawodach mimo tego co przeszedł i jak można było po nim zauważyć tyle szczęścia i radości w nim płynęło po tym starcie :) , troszkę czasu z nimi spędziliśmy także dużo by pisać ale mam nadzieje że takich spotkań to będzie więcej bo super się dogadujemy :D , W Sopocie poznałem na żywo chłopaków z sfd - Michała(Winter) , Artura i Mariusza , fajnie było chwilke porozmawiać i zamienić pare zdań :) , niedziele spędziłem z Zosia na plaży i mega się zjaralem a południe znowu ze znajomymi , troszkę zjedzone i na sam wieczór powrót , do domku zajechałem koło 1 :) , zrobiłem x2 treningi ale totalnie bez szału i męczące , jednak u siebie to u siebie xd , Od dzisiaj już powrót do codzienności i michy :) , z rana wpadło 30min cardio i trening Pull , teraz praca i tak minie dzień :)



Zmieniony przez - gnidusek w dniu 2021-07-12 16:05:01


Miło było Was poznać!
Daj spokój my w niedziele też cały dzień na plaży to ja już miałem dość xD jak dla mnie to pogoda była w niedzielę piękna :) w poniedziałek w sumie zanim wyjechałem z Sopotu też było jeszcze bardzo spoko ale po drodze już ulewy i burze ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ja tak się zjaralem źe do tej pory mnie wszystko piecze i smaruje się kremami XDD , no i jak to na Polaka w miejscu zegarka na ręku biały pasek został xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
gnidusek
Ja tak się zjaralem źe do tej pory mnie wszystko piecze i smaruje się kremami XDD , no i jak to na Polaka w miejscu zegarka na ręku biały pasek został xd


Melki nie używałeś ostatnio? Więc jak biały pasek i poparzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
opalinho
gnidusek
Ja tak się zjaralem źe do tej pory mnie wszystko piecze i smaruje się kremami XDD , no i jak to na Polaka w miejscu zegarka na ręku biały pasek został xd


Melki nie używałeś ostatnio? Więc jak biały pasek i poparzenie?
Melke brałem oststnio 3 mies. Temu , zegarka nie zdjąłem przy opalaniu i biały pasek nie opalony mam o to chodziło :D , dzisiaj już w sumie spoko jest , troszkę tylko piecze skóra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dzień 14.07.2021 - Dzisiaj wstałem ciut później i stwierdziłem że zrobię off bo już taki skwar był że trening na siłowni bez klimy to będzie lipa totalna ... do tego miałyby być nogi , wiec dzisiaj dnt a jutro wpadną nogi :) , Mimo ze dzisiaj o wiele mniej kcal to apetyt padaka ... aż się zacząłem denerwować bo nie mam ochoty kończyć jeszcze tego okresu i chciałem go dociągnąć do końca :(

Dieta :
1. 60 B + 80g WW + 15g T

2. 60 B + 80g WW + 15g T

3. 60 B + 80g WW + 15g T

4. 60g B + 80g WW + 15g T

5. 60g B + 35g T
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium