SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Pewnym niestety nie można być niczego. Ale i tego, że to już koniec tego, czego niby jesteś pewny że to koniec Faja do góry, jeszcze niedawno to Ty mnie pocieszałeś, więc teraz sam nie bądź pipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Wrażliwy człowiek to dużo gorzej , no ale muszę się brać w garść :) , dzisiaj do tego Policja mnie złapała jak wyszedłem do koleżanki xd pytania od razu gdzie ide , po co , dlaczego itp. Na szczęście pouczenie tylko i spisali mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
gnidusek
Wrażliwy człowiek to dużo gorzej , no ale muszę się brać w garść :) , dzisiaj do tego Policja mnie złapała jak wyszedłem do koleżanki xd pytania od razu gdzie ide , po co , dlaczego itp. Na szczęście pouczenie tylko i spisali mnie

Pisz lepiej co tam u Koleżanki robiłeś... Yyy, tak żeby wiedzieć w razie czego co mówić jak któregoś z Nas zatrzymają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Szybko się pocieszył... A poważnie to Stary, tu chyba nie ma nie wrażliwych. Każdego to boli. Kwestia jak, i jak szybko sobie z tym poradzimy. Ja trzymam kciuki, i wierzę że będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
opalinho
gnidusek
Wrażliwy człowiek to dużo gorzej , no ale muszę się brać w garść :) , dzisiaj do tego Policja mnie złapała jak wyszedłem do koleżanki xd pytania od razu gdzie ide , po co , dlaczego itp. Na szczęście pouczenie tylko i spisali mnie

Pisz lepiej co tam u Koleżanki robiłeś... Yyy, tak żeby wiedzieć w razie czego co mówić jak któregoś z Nas zatrzymają
Powiedziałem że ide do sklepu i pokazałem gdzie , chciał nie chciał musiałem tam zajść i kupić byle co xd , no i powiedział że pouczenie dostaje bo mam sklepy bliżej mojego bloku. Nie mogę niby się oddalać daleko od miejsca zamieszkania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
prz1993
Szybko się pocieszył... A poważnie to Stary, tu chyba nie ma nie wrażliwych. Każdego to boli. Kwestia jak, i jak szybko sobie z tym poradzimy. Ja trzymam kciuki, i wierzę że będzie dobrze
Haha jakie pocieszył xd , to tylko koleżanka i nic więcej xd , Wierzyć to i ja wierze że będzie dobrze , bo zwariować nie chce na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Kolezanki dają najlepiej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
dmq92
Kolezanki dają najlepiej.
Haha Tobiasz jak zawsze pocieszyć umie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja Ci juz swoje napisalem. trzeba żyć dalej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
dmq92
Ja Ci juz swoje napisalem. trzeba żyć dalej.
Wiem , dużo mi dało to co napisałeś i zgadzam się z tym że ucieczka od problemów to śmiech i życie :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium