SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dokładnie .. bo to tylko się wydaje , niby zdrowo bo zdrowo , jakieś jaja , bułka z wędlina i serem , owsianka itp. A kcal nawalone fest. Wyjazd owszem jeden z najlepszych ale dojście do siebie juz nie takie fajne bo długo trwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 60 Wiek 2 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12955
. Sory ja niechcący xD


Zmieniony przez - prycza w dniu 2022-08-27 18:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 60 Wiek 2 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12955
Ale jak już wyszło, ze czytam Twój dziennik xD to polecam mieć wyj**… ja się spinałam ostatnio za mocno na prepie. W pierwszy i drugi dzień świat z tylu głowy miałam te głupie zawody, totalnie zero czystej głowy. Nigdy więcej. Finalnie forma się spierdzielila w ostatnim tygodniu a ja byłam ostatnia, totalnie nie było warto, także teraz na luzie. Nie będzie z nas nigdy pro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ja cała redukcja i okres masowy leciałem czysto , bez ani jednego cuksa , bo wiem że potrafię , chciałem lekko zluzowac i nagle wszystko j** i to boli , miało pomóc a wyszło tylko gorzej xd , na urlopie czułem się rewelacyjnie , bym powiedział że tak dobrze to bardzo dawno aie nie czułem , wróciłem z urlopu i po 3 dniach wszystko j**ut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 60 Wiek 2 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12955
Te twoje schizowanie tez ma wpływ na formę według mnie, powiem wprost j**nij się w łeb xD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 60 Wiek 2 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12955
Tak oczywiście pół żartem pół serio, ja sama się mocno stresowałam przed startem i odczułam to, serio schizowanie i stres tez ma duży wpływ na to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Po pierwsze nie wyobrażam sobie całe życie wszędzie chodzić z pudełkami i na urlop zabierać żarcie i wszystko liczyć, to trzeba mieć chyba w głowie coś nie tak Urlop jest po to żeby odpocząć i wyluzować a nie spinać się o jedzenie i formę.
Po drugie nie wierzę że w tydzień na zdrowym jedzeniu można się zalać tłuszczem, wody można złapać sporo, tłuszczu trochę ale bez przesady. To trzeba by jeść bez ograniczeń co popadnie albo być przed urlopem na jakieś głodówce po której organizm głupieje. Albo coś ze zdrowiem nie tak.
A po trzecie to jakieś paskudztwo krąży w powietrzu co powoduje osłabienie i zmęczenie, też mam z tym ostatnio problem. Do tego upały były a wtedy człowiek bardziej zmęczony i gorzej śpi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Viki Ty sobie nie wyobrażasz, bo nie trenujesz kulturystyki. Stety czy niestety pojemniki to część tego sportu, czy na urlopie czy nie. A moim zdaniem jedyny blad Matiego był taki, że jak przez ostatnie grube miesiące trzymał wszystko na 100%, tak pozwolił sobie na aż tydzień totalnego luzu, jeszcze bez żadnego treningu w tym czasie. Tylko jak mówię, było minęło, nie ma co się zadreczac i rozpamiętywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Tak, już nie trenuje, wolę sport który mi sprawia więcej przyjemności niż ciągłe fiksowanie na punkcie diety i sylwetki
I uważam że smutne takie życie jak się ciągle z pudełkami chodzi i nie można wyluzować, szkoda życia szczególnie jeśli sport jest tylko dodatkiem i na poziomie amatorskim. Bo wiadomo że zawodowcy i pro muszę sporo poświęcić żeby osiągnąć sukces. Ale żeby człowiek nie mógł na luzie na spokojnie na urlop pojechać to już jest dla mnie bez sensu. Po to jest urlop żeby odpocząć i nie robić sobie później wyrzutów że człowiek trochę odpoczął i wyluzował. Przecież nikt tu nie wciągał lodów na kilogramy. Swoją drogą uważam że każdy powinien na tyle znać swój organizm żeby wiedzieć mniej więcej ile jeść na oko w takich sytuacjach, przecież po takim czasie liczenia wiadomo mniej więcej ile co ma kcal i makro. Jak organizm źle reaguje na brak treningów to można na urlopie na oko jeść mniej. Trochę luzu i rozsądku Nie trzeba być cały czas niewolnikiem pudełek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
A może jak takie słabe samopoczucie to coś nie tak z e2 lub inne hormony, bo dziwne że jak mówiłeś nie było cheat week na pełnej to tak "cofnęło"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium