No tak chłopaki głodnemu chleb na myśli

. A ja tu energię zużywam na planki i brak mi jej na treningu

.
Ten tydzień pod względem treningów zrealizowany planowo. cztery treningi i cztery się odbyły

ale... No właśnie, przez ostatnie dni jestem jakiś bez energii

. Ciężko mi idą te treningi, a już ostatnie serie z największymi ciężarami robię jakby rzutem na taśmę

. Albo wina pogody, albo niedospanie, - wczoraj noc zarwana bo o 2:00 odbierałem zięcia z bazy i potem do 4:00 nie mogłem zasnąć a wstałem o 9:00

. To w sumie 3 nocki zarwane

. Brakuje mi chyba Gold Testu

.
A dzisiaj wnuki zrobiły przyjęcie z okazji dnia babci i dziadka, w końcu wszyscy mieli wolne

, to wieczorem trzeba było spalić te słodkie kalorie
Szósty dzień treningu 5-3-1 - 11 tura
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 14 min
Ćwiczenia rozruchowe
Kubany" hantlami
3s x 15p x 5kg,
Pompki wąsko
- 5s x 15p
Ćwiczenia 5-3-1
Przysiady ze sztanga na barkach
-60 kg, x 5p
- 75 kg, x 5p
- 90 kg, x 3p
- 106 kg, x 3p - 70% T. Max
- 121 kg, x 3p - 80% T. Max
- 136 kg x 4p - 90% T. Max
- 106 kg x 13p - 70% T. Max
Oklapłem ostatnio w tych przysiadach. O ile do ciężaru 125 kg wszystko idzie w miarę dobrze to powyżej już jest taki wysiłek ze wychodzą z tego pól przysiady

. Może już czas przestać "walczyć" o dodatkowe kilogramy a zająć się sylwetką i kondycją

.
Pozostałe ćwiczenia (asysty)
Przysiady bułgarskie z hantlami
2 x 5kg x 4s x 10p - na każdą nogę
Kółko z kolan
- 1s x 15p
Kółko ze stania
-5s x 5p
Kółko z kolan
- 1s x 15p
Rozciąganie
W dniu dzisiejszym to by było na tyle i tak sie czułem wymęczony po tym dzisiejszym treningu. Jutro niedziela w pracy i dzień bez treningowy. Nastepny trening w poniedziałek po pracy
