Szacuny
698
Napisanych postów
6814
Wiek
42 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
68771
robiłeś na komisji zdolność do WPD czy tylko na zawodowego?
..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."
Szacuny
698
Napisanych postów
6814
Wiek
42 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
68771
teraz będziesz miał wyższe A jest plota że od stycznia będą wyższe normy w WF dla wszystkich prawdopodobnie wrócą te co były przed 2010
1
..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."
Szacuny
6
Napisanych postów
67
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
1777
Jak byłem jeszcze na SP to instruktor, który przeprowadzał egzaminy mówił, że chcą wprowadzić aby kobiety miały te same konkurencje co mężczyźni czyli zamiast 1000m-3000m, a zamiast pompek podciąganie na drążku. Oczywiście normy niższe. Jeszcze coś wspominał, że chcą aby każdy żołnierz musiał zaliczać OSF ale tego chyba tak szybko nie wprowadzą bo nie każda jednostka go posiada