SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1458972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
robiłeś na komisji zdolność do WPD czy tylko na zawodowego?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1777
Tylko zawodowy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 395
Siema chopy:) mam pytanie jak mielsicie test na SP to normy robiliście z tabeli numer 4 jak dla zawodowych czy tez z tabeli dla nsr??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1777
Ja miałem takie same normy jak dla zawodowych
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
teraz będziesz miał wyższe
A jest plota że od stycznia będą wyższe normy w WF dla wszystkich prawdopodobnie wrócą te co były przed 2010
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1777
Jak byłem jeszcze na SP to instruktor, który przeprowadzał egzaminy mówił, że chcą wprowadzić aby kobiety miały te same konkurencje co mężczyźni czyli zamiast 1000m-3000m, a zamiast pompek podciąganie na drążku. Oczywiście normy niższe. Jeszcze coś wspominał, że chcą aby każdy żołnierz musiał zaliczać OSF ale tego chyba tak szybko nie wprowadzą bo nie każda jednostka go posiada
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 307
Witam
Mam możliwość służby w regulacji ruchu na motocyklu w 12 bz jakieś opinie rady?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1777
Zadzwoń do sekcji personalnej 12BZ i zapytaj czy mają wakat na Twoje stanowisko
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33439
W Bydgoszczy test na bilirubinę całkowitą jest wykreślony z listy a stomatologa nie ma wcale na karcie obiegowej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
Żeleś a jakie normy były przed 2010?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

electro
Polecane artykuły