Ostatnio jakoś mało Cię na forum.
Z tego co piszesz nie wynika abyś potrzebował pomocy i wsparcia.
Jesteś jak rus (tak mówią w moim kręgu określając człowieka dającego sobie radę w najtrudniejszych warunkach).
Ilość wyświetleń tematu: 441130
wiem jednak że do wszystkiego potrzeba czasu a chcę to jeszcze porobić kilka lat a bez sprawnych łokci może to być odrobinę trudniejsze
po za tym nowe rekordy czekają
rozmawiałem dziaj własnie z kumplem który w niedzielę czy sobotę był na jakiś zawodach trójboju i podobno pudło wyhaczył i ma klasyfikacje na pucha świata w czerwcu.
No i postępujmy zgodnie z zasadą że jak nie wiesz co powiedzieć to lepiej nic nie mów
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
Robię to tylko dlatego, zeby się cokolwiek ruszać. ruski czołgPanie, jakie TRI? Po 15 minutach na tym rowerku to mi się tak nudzi, że tylko myślę kiedy koniecRobię to tylko dlatego, zeby się cokolwiek ruszać.
PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s
------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html
MaGorGwidu - żebyś się nie nakręcił zbytnio i żebyś nie gonił za własnym ogonem. Bolą łokcie bo coś spieprzyłeś. Twoja wina. I jak jeszcze kilka razy coś spieprzysz to koniec zabawy z klamotami.
KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ
PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s
Ronin78Tak czy inaczej, ja patrzę na to z boku i zszedłbym z ciężarami by pilnować techniki. Zdrowia Gwidu, wrócisz do siebie to nie szalej.
ofiary musza być przez wypadki albo niestety głupotę. Zagoję się w tym tygodniu i wracam do gry. tonus znika jak już 4 dni siedzę na dupie.... jutro na spokojnie pójdę i pomacham troszkę.Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
jako że czuję jeszcze delikatnie te łokcie to postanowiłem nie wchodzić na maksy a za to pobawić się sztangą i 100kg.
chyba jednak coś tam poszło w klacie skoro 110x7 robiłem też. jakiś progres siłowy jest ale wizualnego 0. Dzisiaj kumpel powiedział mi w sumie prawdę - po chu tak to katujesz skoro widać że masz plecy i nogi dominujące. kurde zdaje mi się ze te 130 powinienem wziąć przy takich ilościach powtórzeń - jak sądzicie? wiadomo że koszulka mocy była
fakt że jak człowiek wie że leci na ilość to jednak mniej dokładnie robi no i dupa dość wysoko kończyła ale za to POMPA po jednej serii że ho ho
chyba pierwszy raz w życiu zrobiłem 20 przysiadów z czymś większym niż sam gryf rozgrzewkowo.
jestem chamski ale ego się buduje jak zostawiam po sobie sprzęt ( urządzenia) po mojej ostatniej serii i podchodzi jakiś młody suchoklates i próbuje to wziąć i słyszę " k***#@$"

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły