SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST SPONSOROWANY HI-TEC - RYWALIZACJA 4 osób! pods.285 str!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 4465 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84866
Hekade czyba nagrywales to sokowirowka. Przekrecaj nastepnym razem bo tak chuy widac. Tez mi sie negatyw w oczy rzucil, no i kolana z galarety. Jakby to taki jeden zobaczyl to uuuu...
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
brak białka zdecydowanie dziwi...koniecznie musisz to zmienic, jeszcze okołotreningowo.
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
o kurde, brak białka wpisalem przez przypadek a przed treningiem go jem najwiecej :) nie ma posiłku by nie było go w skladzie
wybaczcie za pomyłke


co do tluszczy przed treningiem, niby czemu to zle wyjscie ? na mnie swietnie działają, więcej energi zawsze po nich mam

trening przewaznie wykonuje 1.5h - 2h po takim posiłku bo tatko czuje sie zapchany i trening nie jest tak efektywny jak byc powinien


dzisiaj dnt, wyyebany po wczorajszym treningu, nie mam na nic siły ani ochoty. zakwasow na nogach nie ma jakis szczegolnych, pewnie dopiero jutro nie bd mogl z lozka wstac bo zawsze je mam na 2 dzien ale jak sie w nie dotkne to napyierdalaja, poślady też bola :(

i zeby nie bylo ze nie jem białka bo go wpyierdelam w kazdym posilku a tu pare postow o tym przez mała pomyłke :(
ale dzieki za czujne oko

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-02-01 13:36:56
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Też mam fat w przedtreningowym, i to ponad 50g, i wcale mi się źle nie ćwiczy Jak jest odpowiednio długa przerwa to nie ma biedy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
tłuszcze w niedużych ilościach nie przeszkadzają. Ten mit już jest obalony. Jednak w sporcie jak i w życiu, z niczym nie należy przesadzać bo może zaszkodzić
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 7798 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 225727
powodzenia
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
cvfdbkz
Najpierw powinienes wymasterowac technike a nie rzucac sie na objetosciówki gdy ta technika w cwiczeniu ktorego nigdy nie wykonywałes kuleje.


przysiady od zawsze robilem tylko nie na takiej szerokosci, nogi troche węziej zawsze na szerokosci barkow ;)

Przemoes
to co jest na 1 a tutaj "trochę" się różni :) ale mimo wszystko życzę powodzenia

z czym sie rozni? po za tym ze sie yeblem w 2 posilkach z bialkiem

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-02-01 14:28:55
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
jesli nie czujesz dyskomfortu na treningu oo tłuszczu to nie ma przeciwskazan
niektórzy nawet po treningu dają fat aczkolwiek tego zowlennikiem juz nie jestem .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Marian, on tez daje
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44900
jak raz w tygodniu mam tluszcz przed i po treningu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Craze - jak odroznic oryginal od podrobki

Następny temat

Dobre smakowo i jakościowo białko

electro
Polecane artykuły