SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI-TEC - RYWALIZACJA 4 osób! pods.285 str!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
Marian j/w bary i łapy konkret ! jestem ciekaw jak to będzie wyglądać na koniec redu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
noo Marian porucha w wakacje:) Moglbys marian wiecej o swojej diecie LF pisac wiecej , a nie tylko kcal i BTW?. Sam bym sie czegos dowiedzial o tej diecie ,bo niedlugo bede robil redu.

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
prz1993
Ej bez kitu, przecież to nie plecy robią wrażenie na tej focie tylko bary i całe łapy Plecy ciągle odstają.
Ale podoba mi się to że ładny bf trzymałeś przez całą mase, czuję że na koniec redu może być pożądna kosa


No właśnie, to samo pisze że plecy nadal odstaja i to sporo;/ Na kolejnej masie czyli pewno od wrzesnia dopiero musze znowu jakis prioryteet na nie rzucic. I spróbuje je pocwiczyc troche inaczej w sensie że zaatakuje większymi cięzarami jka np. we wiośle, moze to cos pomoze

No bf% na pewno mniejszy niż rok temu. Ale niby waga tez nie jest za duzo bo jakies 91kg;/ przez ten tydz albo mi sie wydaje albo troche wody poleciało.

Jak mięcha za duzo nie poleci to może jakoś to bedzie wygladac;d
Ale raczej jakos bardzo duzo lepiej nie bedzie pewno niż rok temu jak zejde do podobnego bf%. Zobaczmy

norbi3011cule spoko mogę wklejac cały zrzut z dziennika. ogólnie jeszcze fatu troche jest, w tym tyg bede sie starał trzymac na poziomie 75-70g. W pierwszym tyg było 85-80g. No i jakby nie było to tez test tej diety na redu u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Duze ciezary w wiośle napewno pomogą, jeszcze ruchy oszukane, dopinanie łopatką w szczytowej fazie i bede elegancko, tak jak Antuajan to robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
to co dziala na niego,to nie znaczy,ze na Ciebie bedzie dzialac.

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
pisząc ten post wiedziałem że sie przypyiedolicie co do tego "sposobu"... - skoro bdb technicznie Marian nie moze poprawic pleców to moze pora uzyc duzych ciezarow, technike na chwile dac na bok i zobaczyc co sie bd dziać.

Co do moich pleców, w I czesci testu niby to dopinanie łopatka kiepsko wyglądało, ruchy oszukane i wg, a plecy poszły na jakis tam +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
mam pytanie do Mariana i Prz - czy na LF w dni bez treningu dajecie taka sama ilosc Kcal,fatu,wegli?

===> 1Polska.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Craze - jak odroznic oryginal od podrobki

Następny temat

Dobre smakowo i jakościowo białko

WHEY premium