SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI-TEC - RYWALIZACJA 4 osób! pods.285 str!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
Uwierz mi, że jest bardzo przyjemnie i lżej niż z posiłkami przed.
Kwestia przyzwyczajenia organizmu, kilka dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
raszek01
Ja też nie rozumiem takiej diety, kompletnie nieracjonalne :p Natomiast może i dałbym się przekonać na dni wegetariańskie, z tego co słyszałem to Piotrek Głuchowski stosuje takie coś, że robi sobie dzień kompletnie bez mięsa na ważywach i wgl - patrząc na jego sylwetke to nie sądze zeby to miało wplyw na podniesienie katabolizmu a przemawia to do mnie pod kątem zdrowia.


przeciez dzien bez miecha to dzien stracony

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
chodzi tu o wypłukanie w jakimś stopniu organizmu z toksyn z mięsa. Lekkie "oczyszczenie". Ja tez bez mięsa ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
arnold69
masa ludzi czy to na forum czy u mnie na siłowni robili bardzo konkretne sylwetki kręcąc dużo aerobów i trzymając dobrą michę. IMO ten artykuł to o kant dvpy rozbić, jak wiele innych z tego portalu.


ja nie napisałem, ze się zgadzam z tym artukułem, tyko że może byc ciekawy

przeciez sam na redu robiłem zawsze od hvja aero na koniec nawet po 1,5h dziennie chyba było ;d wiec moim zdaniem aero niezbędne.


wiec arn zgadzam się z Tobą

a IF to góffno jak dla mnie ale to juz pisałem wcześniej

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2013-04-24 15:52:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
xmejux
chodzi tu o wypłukanie w jakimś stopniu organizmu z toksyn z mięsa. Lekkie "oczyszczenie". Ja tez bez mięsa ani rusz

zdrowy, dobrze odzywiajacy sie organizm sam odczyszcza sie z toksyn, wiec nie wiem skad taki zabieg.

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
Marian a próbowałeś?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Mate no rozumiem o co Ci chodzi z tą kasą, dlatego ja wolę jeść co 3h i nie wpyerdalać w przerwach bcaa czy hmb IGM podał kolejny świetny argument przeciw - na czczo to sobię mogę aero na rowerku pokręcić ( i to też niechętnie , a gdzie napyerdalać siady itp Spoko, rozumiem że jesteś zwolennikiem IF. Krate na niej zrobisz, porvchasz na wakacje, ale nic poza tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
prz1993 podsumował IF :D

===> 1Polska.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Craze - jak odroznic oryginal od podrobki

Następny temat

Dobre smakowo i jakościowo białko

WHEY premium