SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Aleś pojechał z tymi borówkami..... Łooo ;) BTW Fajna forma :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dzisiejszy trening kończy pierwszy tydzień II cyklu masy. Mogę napisać, że wszystko zrealizowane zgodnie z planem oby tak dalej.
Jeżeli chodzi o ostatnie 3 dni to dały mi popalić, ćwiczyłem bez przerwy bo musiałem nadrabiać przełożony trening. Siedzę teraz oglądam Grand Prix na żużlu i czekam na mecz Polska – Niemcy. Moje ciało płonie i jest niesamowicie zmasakrowane i zarazem potrzebuje regeneracji, którą teraz mu daję Czuję, że znowu się wkręciłem w treningi i już nie mogę się doczekać kolejnego treningu.

pt barki,triceps

barki
-wyciskanie smith z przodu 4 serie –tutaj bez rewelacji max 90kg

-unoszenia hantla w bok jednorącz w łączeniu z unoszeniem sztangi szeroko do klatki piersiowej z przodu3 serie.
Napiszę tak, że to łączone ćwiczenie rozpaliło moje barki do czerwoności. Wielką różnicę dało unoszenie jednorącz. (bardziej można kontrolować ciężar)

-Face pull 4 serie (tylny akton) bardzo ciężkie ćwiczenie zamieniłem je na odwodzenie ramion do tyłu na linkach.

triceps

-pompki odwrotne 3 serie z ciężarem 40kg
-wyciskanie sztangi wasko 3 serie max 85kg
-prostowanie ramienia z hantlem w leżeniu jednorącz. w leżeniu 3 serie max17,5


niedziela wolne
Dieta jednak zostanie na poziomie 3900kcal bo już się pojawił pomysł żeby zejść z kalorycznością na 3300 ale nie zrobię tego to ma być masa a nie popierdółka.

Pizza Giuseppe jak wygląda z okładki.


Rzeczywistość-ale pizza bardzo dobra jak nie ma czasu to kupujemy i jemy szybciutko. Kalorie 970.


Zaraz biorę się za jedzenie kaszy z kurczakiem i warzywami.


Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2014-10-11 19:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmotywowany jesteś niesamowicie.
I tak trzymaj dalej - będę obserwował



Też oglądam Grand Prix na żużlu.
Na mecz Polska - Niemcy nie czekam

Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2014-10-11 19:51:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130971
Giaurnemo
Zmotywowany jesteś niesamowicie.
I tak trzymaj dalej - będę obserwował



Też będę obserwować. (czy podgardle bardziej nie rośnie - stary i złośliwy jestem )
Więcej treningu to i można więcej jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
ojan
Giaurnemo
Zmotywowany jesteś niesamowicie.
I tak trzymaj dalej - będę obserwował



Też będę obserwować. (czy podgardle bardziej nie rośnie - stary i złośliwy jestem )
Więcej treningu to i można więcej jeść.


Taka genetyka pierwsze idzie w twarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130971
Bądź dobrej myśli!
Wszystko się zmienia!
My też - mimo genów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
U mnie dzisiaj beztreningowo czas spędzony na błogiej sielance i relaksowaniu się. Waga z rana 94,4 kg oj trzeba dołożyć do pieca bo chudo hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kerad37
U mnie dzisiaj beztreningowo czas spędzony na błogiej sielance i relaksowaniu się. Waga z rana 94,4 kg oj trzeba dołożyć do pieca bo chudo hehe.


U mnie wczoraj i dzisiaj bez treningu.
Na błogie lenistwo tez trzeba sobie zasłużyć.
Pewnie tak jest w naszych przypadkach.
Chudo u Ciebie
Ja ważę ponad 20 kg mniej
Ale nie pękam wszak "Skura i kość ale gość"
A do pieca trzeba dodać tylko aby efekty były adekwatne do włożonego wysiłku.
Czego sobie i Tobie życzę.
Pamiętaj - jesteś obserwowany
"Nie ma lipy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dzięki Giau a może wrzucisz jakąś motywatorkę hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kerad37
Dzięki Giau a może wrzucisz jakąś motywatorkę hehe.


Zaglądaj do mnie.
Tam zawsze coś miłego dla oka znajdziesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium