SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Najlepiej by było, gdybyś założył swój własny temat z wypełnioną ankietą, będziemy mogli lepiej doradzić.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
czy cm3 nie zaburza postu ?? I czy od razu przyjmować po ćwiczeniach na czczo, czy lepiej zaczekać do pierwszego posiłku ok50min po ćwiczeniach fizycznych ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Burzą post kalorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
goldberg1
czy cm3 nie zaburza postu ?? I czy od razu przyjmować po ćwiczeniach na czczo, czy lepiej zaczekać do pierwszego posiłku ok50min po ćwiczeniach fizycznych ??


Śmiało możesz brać cm3 przed treningiem, czy też rano.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
a jak jest z cheat meal na If czy muszę się zmieścić w okienku czy mogę skonsumować taki posiłek nie zależnie od pory, jak to u was wygląda :??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Ja jak robilem cheat na if to w ramach okna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5663
Od jakiegoś tygodnia jestem na IF Martina Berkhana (Leangains/ 16/8) i mam problem. Otóż po 16 godzinach postu żołądek kurczy mi się do tego stopnia że nie mogę zjeść tyle ile sobie zakładam na dany posiłek (tzn moge ale wpycham w siebie). Czy da się z tym coś zrobić? Może z czasem organizm się dostosuję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
jesz w okienku 8h rozdziel sobie na kilka mniejszych posiłków i po problemie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5663
Dzięki, rzecz w tym że po poście powinienem pałaszować wszystko w mig a nie się z tym męczyć. Próbował ktoś z was w 8 godzinnym oknie czystego masowania (DNT -10%BMR DT +20%BMR)? Jest sens sie w coś takiego bawić czy lekki bilans na plus każdego dnia da to samo? Zależy mi na jak najmniejszych przyrostach tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Jakiś istotny wpływ miałoby, gdybym zrobił okienko żywieniowy w DNT w godzinach 15-23, a w DT w godzinach 18-24?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium