SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
jasne 1 wielki posilek to bezsens i nawet awykonalne,ale nie uwazam zeby 5 godzin bylo jakas wielka skrajnoscia tym bardziej ze jestem teraz na keto i mam zerowy bilans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94547 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
nie wiem dlaczego tak bardzo się uparliscie na skracanie tego okna
wpływ na utratę tkanki tłuszczowej będzie praktycznie taki sam , a już sam komfort po zjedzeniu tyle pokarmu w ciągu 8 h a nie 5 będzie na pewno na duży plus

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Akurat to jest warrior diet.
Ale zbyt wielu entuzjastów nie ma chyba?
Nie zastanawiacie się dlaczego wszelkie skrajne wyjścia jak się pojawiają to na krótko i potem znikają.
W dłuższej perspektywie czasu skrajności nie są takie bez wad jak się wydaje na początku.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2620
Ja zapytalem tylko o ten nagly i gwaltowny wzrost wagi ;)

A jesli chodzi o moje okno uczty to jest optymalne, bo trwa przewaznie ~10h. W koncu miesnie musza miec czas zeby rosnac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
lodzianin1
nie wiem dlaczego tak bardzo się uparliscie na skracanie tego okna
wpływ na utratę tkanki tłuszczowej będzie praktycznie taki sam , a już sam komfort po zjedzeniu tyle pokarmu w ciągu 8 h a nie 5 będzie na pewno na duży plus


zgadzam sie gdybym mial wiecej ww to oczywiscie bardziej komfortowo byloby jesc dluzej ale jak wsomnialem jestem na keto i wchodzi mi jak malina jedzenie w te 4-6 godzin

im dluzszy post tym dluzsze i bardziej optymalne wyrzucanie IGF-1 hormonu bardziej antykatabolicznego i ulatwiajacego spalanie tluszczu - im dluzej insa w organizmie tym wieksze dzialanie anaboliczne ale tez [insa] ogranicza spalanie tlszczu bo te hormony sa nazwijmy je "antagonistami" choc nie do konca ale brakuje mi odpowiedniego slowa...

i ja sie nie upieram - wymieniamy doswiadczenia i poglady - poprostu probuje przerecompowac na wlasnej skorze i szczerze mowiac nawet fajnie to wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
solaros IF był już w latach 90tych ale na jakis czas zostal zapomniany, wystarczylo ze kilku guru odkopalo temat i znow stal sie popularny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
K3NJI
lodzianin1
nie wiem dlaczego tak bardzo się uparliscie na skracanie tego okna
wpływ na utratę tkanki tłuszczowej będzie praktycznie taki sam , a już sam komfort po zjedzeniu tyle pokarmu w ciągu 8 h a nie 5 będzie na pewno na duży plus


zgadzam sie gdybym mial wiecej ww to oczywiscie bardziej komfortowo byloby jesc dluzej ale jak wsomnialem jestem na keto i wchodzi mi jak malina jedzenie w te 4-6 godzin

im dluzszy post tym dluzsze i bardziej optymalne wyrzucanie IGF-1 hormonu bardziej antykatabolicznego i ulatwiajacego spalanie tluszczu - im dluzej insa w organizmie tym wieksze dzialanie anaboliczne ale tez [insa] ogranicza spalanie tlszczu bo te hormony sa nazwijmy je "antagonistami" choc nie do konca ale brakuje mi odpowiedniego slowa...

i ja sie nie upieram - wymieniamy doswiadczenia i poglady - poprostu probuje przerecompowac na wlasnej skorze i szczerze mowiac nawet fajnie to wychodzi


Zwróć uwage na diete typowego kulturysty - 6-8 posiłków w ciągu dnia, oznacza to, że poziom insuliny jest stale podniesiony (lub stale się podnosi.opada) a mimo to redukują do "kości".

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
zawodowi biora witamine s wiec nie porownujmy, poza tym ja nigdzie nie napisalem, ze na weglach i calodziennym jedzeniu sie nie redukuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ja chcialem tylko zaznaczyć, że insa wcale nie oznacza niemożliwosci spalania tluszczu a witamina s jak to nazwałeś nie tłumaczy wszystkiego.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
Witam, jestem na redukcji. do tej pory jadlem 5 posilkow co 3 h, dieta zbilansowana 2400 kcal z potreningu.pl, od kilku dni jestem na if, rowniez 2400 z potreningu, zbilansowana 3 posilki. Obecne okno w dnt to 6 h od 14 do 20 i dnt 8 h or 14 do 22. Mam problem ze zjedzeniem 750-800 kalorii w jednym posilku. Zaraz po zjedzeniu jestem napchany jak bąk. Czy to normalne zeby taka ilosc kcal zdrowego zarcia sprawiala problemy? Rozumiem ze zoladek sie rozciagnie ale czy to dobre rozwiazanie? I teraz chyba najbardsiej banalne pytanie, czy mimo ze wcinqm taka sama ilosc kalorii co przedtem, ale teraz co posilek jestem napchany, waga nie pojdzie do gory? :)


Zmieniony przez - nswspider w dniu 2015-10-02 20:52:01
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium