SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124866

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
witaminy raczej się nie zmagazynują ale witaminy rozpuszczane w tłuszczach A/D/K/E mogą się kumulować przy bardzo wysokim podaniu ale tym bym sie nie przejmował.
Znam osoby które pija mct przed treningiem i sobie bardzo to chwalą,osobiście nie próbowałem.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-12-15 06:00:52

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
mjudu
przepraszam, wiem że to nie jest może ten temat ale zrobiłem taki zestaw mięs wieprzowych, które najkorzystniej wychodzą jeżeli chodzi o białko/tłuszcz. Tabelka poniżej, Powiedzcie dlaczego taka jest różnica w tym samym rodzaju mięsa, i jak to faktycznie jest tą karkówką czy łopatką. Bo jeżeli chodzi o wieprzowinę z tego sklepu to wychodzi na to, że jest ona lepsza o wołowiny.






z czym ci tak wieprzowina wychodzi lepiej ? wołowina jest chudsza i to najbardziej "anaboliczne" mięso zawiera kreatynę.
a różnica jesli chodzi o zawartość tłuszczu,białka to w zależności z której części jest wycinana i wiadomo polędwica najchudsza.
Z wieprzowiny osobiscie jem szynkę schab polędwiczki ale innymi miesami też nie pogardze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
lodzianin1
witaminy raczej się nie zmagazynują ale witaminy rozpuszczane w tłuszczach A/D/K/E mogą się kumulować przy bardzo wysokim podaniu ale tym bym sie nie przejmował.
Znam osoby które pija mct przed treningiem i sobie bardzo to chwalą,osobiście nie próbowałem.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-12-15 06:00:52


Myślałem czy warto by było wrzucić MCT rano, zaraz po przebudzeniu i przed treningiem.
Okno mam 15-23, a trening zaczyna się o ~17.

A o witaminy pytam, bo czasami pokrywam ~2000% dziennego zapotrzebowania witaminy A, a czasami 30%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Będą to kcal, więc przerwiesz w ten sposób post.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
lodzianin1
mjudu
przepraszam, wiem że to nie jest może ten temat ale zrobiłem taki zestaw mięs wieprzowych, które najkorzystniej wychodzą jeżeli chodzi o białko/tłuszcz. Tabelka poniżej, Powiedzcie dlaczego taka jest różnica w tym samym rodzaju mięsa, i jak to faktycznie jest tą karkówką czy łopatką. Bo jeżeli chodzi o wieprzowinę z tego sklepu to wychodzi na to, że jest ona lepsza o wołowiny.






z czym ci tak wieprzowina wychodzi lepiej ? wołowina jest chudsza i to najbardziej "anaboliczne" mięso zawiera kreatynę.
a różnica jesli chodzi o zawartość tłuszczu,białka to w zależności z której części jest wycinana i wiadomo polędwica najchudsza.
Z wieprzowiny osobiscie jem szynkę schab polędwiczki ale innymi miesami też nie pogardze


Wiem, o co chodzi Ci chodzi. Mnie chodziło o to, że ten sam rodzaj wieprzowiny ( np. weźmy pod uwagę karkówkę) podawany dwa razy ma podawany całkiem inny rozkład jeżeli chodzi o BTW. Zawsze wybierałem nie biedronkową . Jak tak teraz na to patrze to nie wiem któremu wskazaniu wierzyć. Np. łopatka to już całkowicie inaczej podawana jest. Pytam, bo może ktoś ma lepsze rozeznanie i wie która podawana wartości jest bardziej wiarygodna.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Dla karkówki sobie policz średnią i już, a łopatka jeśli zawiera mniej niż 6% tłuszczu to znaczy, że jest odtłuszczona. W Lidlu jeszcze szynkę odtłuszczoną też sprzedają.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Nie do końca bym ufał kalkulatorom (tym bardziej ze kto chce to dodaje co chce, jak dodam ze w żabce szynka ma 1kcal to rzeczywiście ma?) w biedrze jeżeli chodzi o wieprza to bodajże tylko na szynce jest tabelka i jest odtłuszczona ale tam gdzie nie ma tabelki liczyłbym normalnie jak z mięsnego

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2014-12-15 19:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 104 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8416
Co zrobić jak po redu apetyt wieczorny bierze górę ? mial byc reverse a wszyła świnska masa od tygodnia, nie wiem może dodać tłuszczy i obciąć węgle czy cos ? dodam ze bylem na bardzo niskich kcal a zbliżają się święta i juz z 3kg przybyło i musze to jakos zastopować ;pp głownie apetyt na słodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Wrzuć w ostatanich posiłkach np masło orzechowe, lub kazeine, masło dość mocno tłumi apetyt, natomiast kazeina "skleja żołądek" i ten apetyt również będzie mniejszy. Ewentualnie duży tależ warzyw i smacznego.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
omega 3 chyba hamuje apetyt na słodycze

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium