SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michail pomozesz???zastoj, swinska masa, co teraz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3104

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

21

Waga

85 kg

Wzrost

180 cm

Cel treningowy

i masa i redukcja, nie wiem w jakiej kolejności

Staż treningowy na siłowni

1,5 roku

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztanga, hantle, drążek, ławka

Dieta

3500 kcal i wyżej.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

mikropekniecia w kolanie i zakaz przysiadow i MC

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

5x5 Saker WK

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

120, 170, 105
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 316 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3620
Kilka spraw, ale najpierw o sobie:
wiek-21
wzrost-181
waga-85
staz- silownia byla kilka lat ale glownie rekreacyjnie, gdyz trenowalem pilke reczna. Sama w sobie 1,5 roku, z tym ze na poczatek zalalem sie jak swinia nie dodajac kg na sztange :p potem schudlem (zdjecie) i we wrzesniu tego roku mialem 70 kg. Przez ostatnie 3 miesace zrobilem 15kg masy, ale tez mnie nieco podlało. Pisze, ze bo:
-mam stagnacje w WL od miesiaca. Robilem deload, zrzucilem tez 8 kg i dokladalem od nowa ale nic nie poszlo. W innych partiach poki co dokladam ciezar caly czas.
-nie wiem czy zrobic mini redukcje czy dalej masowac? zaczyna mi przeszkadzac nieco ilosc tluszczu ale tez nie chce marnowac czasu na redukcje jesli nie musze ich robic. Na zdjeciu gdzie jestem chudy jadlem przez 2 miesiace 1700 kcal, robilem reversa ale w koncu nie wytrzymalem i zaczalem jesc na potege, przez co przytylem do teraz 15 kg, jedzac ponad 3500 kcal. Bialka zazwyczaj okolo 140 g, reszta jak wlecialo tak wlecialo. Ogolnie zdrowo i wysokokalorycznie.
wyniki silowe w seriach:

wrzesien:
WL 75 kg4x8
przysiady 100kg 4x10 (obecnie przysiad i martwy ciag odpadaja - lekarz zabronil ze wzgledu na zwyrodnienie w kolanie, kazal zastapic wykrokami np)
martwy ciag - 110kg 4x10
ohp - 40kg 4x6
bic sztanga prosta- 40kg 4x7
francuskie wyciskanie - 30kg 3x8
wznosy bokiem - 13kg 3x8

teraz: (12-01-2017)
WL 94 5x5
wykroki 65 3x10
MC 170 kg x1
ohp 50 kg 5x5
bic sztanga prosta 50 kg 3x8
francuskie wyciskanie - 46 kg 3x8
wznosy bokiem- 18 kg 3x8


WYMIARY:
-kark: 41 cm
-klatka piersiowa: 110 cm
-ramię: 39cm
-talia: 89 cm
-pas: 88 cm
-biodra: 92 cm
-udo: 60 cm
-łydka 37 cm


TRENING A
Wykroki 3x8
Wyciskanie Leżąc 5x5
Wiosłowanie hantlem 5x5
Wznosy bokiem 3x8
Biceps sztanga 3x8
Brzuch deska
Łydki
Hip Thrusty 3x8
Szrugsy 3x15


TRENING B
Podciąganie 5x5
Wykroki 5x5
Wyciskanie Żołnierskie 5x5
Hantle skos górny 3x8
Biceps sztanga 3x8
Brzuch
Łydki
Hip Thrusty 3x8
Szrugsy 3x15




(...) " Nie chwal się że kogoś znasz .. żyj tak aby chwalono się tobą "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Być może warto byłoby pomyśleć, aby w WL wrzucić niższy zakres, bardziej siłowy ? Może to pomoże coś ruszyć z ciężarem do przodu. Równie dobrze, problem może wynikać ze słabości mięśni wspomagających i stabilizujących - tricepsa lub naramiennych, albo jest problem z techniką.

Co do sylwetki to nie ma tragedii, ale mimo wszystko, na twoim miejscu postawiłbym mini cut, bo dalsza masa, nawet z umiarkowaną nadwyżką kalorii może skutkować niekorzystnymi proporcjami pomiędzy tłuszczem, a czystą masą mięśniową.

Powodzenia !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split - masa

Następny temat

Trening góra,dół

WHEY premium