SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125015

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
No bo cały czas redukowałem bez węgli, a to dalej sensu nie ma, tak mi się wydaje. 100 g to nie dużo więc można dać, głównie z owoców /warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Okno za krótkie a węglowodany z samych owoców w postaci fruktozy i glukozy też nie są dobrym rozwiązaniem. Nie masz wiele węgli do dyspozycji, więc dostarcz je ze źródeł złożonych. Może nie całość, ale większą część.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dieta niskoweglowodanowa pogarsza wrazliwosc na insuline?
Chyba odwrotnie.
Niskie kcal po dlugim czasie moga pogorszyc metabolizm.
Ale od tego sa pewnego rodzaju triki.
Oszukane posilki,dni czy refeedy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4257
1. Jade już 2 tygodnie na IF+vlcd cały czas czysto i efekty są ok, ale powoli kończy mi sie paliwo. Ter,az pytanie jak dobije do 3 tygodnia w weekend zrobić ładowanie w miarę czyste bez tłuszczu, czy pozwolić sobie na cheat day i nic nie liczyć tylko jeść. Oczywiście chce dalej ciągnać po tym vlcd.

2. Czy kreatyna przyjmowana na vlcd bez węgli może zatrzymać wodę?? Czy jest sens jej przyjmowania na tak dużym deficycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
ładowanie i ww i tłuszczami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4257
a możesz napisać jakie takie ładowanie powinno wyglądac?? ile g ww na kgmc i czy dac pół na pół złozone i proste?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
ja robię pół na pół zawsze jakaś pizza lub mak do tego jakieś duże lody,nalesniki z serem na słodko ,jakies batony
a tak to norma płatki,ryz,makaron ,mięso

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
od siebie mogę śmiało dodać, że za mało WW przy większej (3-4 x tyg trening) aktywności fizycznej spowoduje zmęczenie, brak progresu i niechęć do życia;p po 3 tyg IF, lowcarb (WW tylko w DT i to max 100gr ryżu/ kaszy) miałem dość wszystkiego.
dodałem więcej węgli tj. codziennie choć w DNT mniej, w DT więcej i głównie na wieczór/ po treningu i wróciłem do życia.

najzwyczajniej w świecie się nie regenerowałem na samym białku i tłuszczu.

dlatego - jeśli ćwiczysz i jesteś na IF - wprowadź wiecej WW.

monocykl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Czy IF pozwala na jedzenie większej ilości WW? W końcu je się tylko przez parę godzin, a przez resztę czasu insulina i tak jest nisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Co masz na myśli? Jaka to większa ilość?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium