SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125031

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Pany, co się dzieje, jestem na tym IF niecałe 2 tygodnie i mam takie niekontrolowane napady obżarstwa, że zjadam wszystko, wszystko wszystko jak leci, wciągam wręcz nosem i nic nie mogę na to poradzić. O co tu chodzi? Na zwykłej dietce męczyłem się, że głodny chodzę itp. ale byłem w stanie to przetrwać i nie miałem takich faz jak teraz. Jakieś pomysły o co cho?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nie jesz to jesteś głodny, normalna kolej rzeczy %)

Zmieniony przez - WaCki w dniu 2014-02-25 20:50:28

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no tak, ale przy normalnej misce ten głód jest do ogarnięcia, a na if jak dochodzi już do okna żywieniowego to jem wszystko jak leci i w rezultacie every day is cheat day, a tak być raczej nie powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
To przejdz na zbilansowaną :), ten sam efekt będzie jeśli chodzi o redukcje.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Siemano. Panowie/Panie potrzebuje solidnej pomocy w IF. Jako, ze jestem wlasnie na IF z ujemnymi bilansami w DT/DNT niepokoi mnie powolna utrata wagi. Teraz jest 39dzien jak jestem na IF ( 6 tydzien ) i z wagi 130kg mam 124naczczo. Nie wzylem sie od 6tyg bo nie mam dostepu do wagi. dzisiaj tylko sie zwazylem dla beki w ciuchach i po calym dniu i pokazalo mi 128 kg... wiec nie wiem o co kaman. Nie stosuje cheatow/re feedow. trzymam miske na 1005 i jedyne walki to ketchup, czasem sos ale nie przekraczajacy 50g dziennie 3-4x week. Trenuje 4x week + cardio po silowym. Okno mam 15/9 czasem 18/6. Dostarczam zawze te same wartosci i w 100% jest to wykonywane co mam w zalozeniach. Po 5tyg obcialem troche kcl i nic :/. Na poczatku wygladalo to tak.

DT:
-10% DT 3185 kcl
B: 300g
W: 370g
T: 60g

DNT:
-30% DNT 2300 kcl
B: 300g
W: 70 g
T: 110g

I w cyc. Po 5tyg zmienilem na:

DT 2900 kcl
B: 260g
W: 270g
T: 70g

DNT 2200 kcl
B: 300g
W: 50g
T: 100g

No i w sumie nie waze sie bo wyznacznik to lustro. Pas i ogolnie wymairy pospadaly. Miesnie nabite jak nigdy. Widac, ze jestem bardziej ubity i zarysy sie poprawily. Luz w ciuchach coraz wiekszy. Moze przesadzam i leci dobrze ? Tylko cierpliwosci wiecej trzeba ?

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
hmmmm jak w obwodach leci i na centymetrze widać, że regularnie to raczej bym sie nie przejmował. W sumie trudno powiedzieć czy wszystko jest ok. Bo jeżeli masz 130kg wagi i 170cm wzrosty i jedziesz na bilansie ujemnym powiedzmy 300kcal (jeżeli dobrze go wyliczyłeś) to waga również powinna lecieć w dół. Ale jak masz 130kg wagi i 200cm wzrostu to bym się nie przejmował. Nic nie wiadomo również o twoim treningu. Załóż temat poopisuj co i jak robisz (jedzenie, ćwiczenia itp.) i ktoś nasi spece forumowi zweryfikują i jeżeli coś będzie nie tak to to zweryfikują.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Sam sobie odpowiedziałeś. Ciuchy waża. Poza tym waga samego ciała rano na czco a po całym dniu waha się nawet o 4kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Mam 180cm nie 170cm to tak dla poprawki. CO do treningu to na razie zaniechalem swoich powerliftingowych treningow + dwuboju na rzecz splitu. Akurat w tym i w zarciu nie mam problemu i radze sobie dobrze z tym. Ale jak ktos chce to zawsze moge wrzucic jak to wygaldalo w poprzednich dniach.

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Jeśli będziesz sie wazyl w innych warunkach lub codziennie gwarantuje ze popadniesz w paranoje. Waz sie raz w tygodniu Np zawsze w niedziele na czczo po toalecie a wiecej sie nie waz. Gwarantuje ze waga będzie stale spadać przy takiej redukcji jak mówisz. Im częściej sie ważysz tym większe wahania wagi. Z dnia na dzien sie zmienia nawet o kilka kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
Można stosować spalacz tłuszczu podczas głodówki ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium