SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125046

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Idąc twoim tokiem myślenia wszyscy ludzie są na IF bo skoro przez sen nie jedzą to mają post, a ja śpie w weekend do 12 to już wogóle IF na całego.

IF ma pewne założenia to, że od nich 90% odeszło nie znaczy, że nie ma on swoich zasad.

HoligaN90
Napisałem - masa


Nie doczytałem, jeżeli dotychczasowy tryb Ci odpowiada, nie widzę potrzeby aby go zmieniać, tym bardziej, że 3 posiłki przed to sporo, więc nie bardzo mam pomysł jak to rozwiązać. Może Fryto ma

Zmieniony przez - WaCki w dniu 2014-12-12 15:37:03

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Kto i gdzie pisał o tym, że w IF posiłki przed-treningowe muszą nie zawierać węglowodanów, albo że trening musi być na czczo?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
A czy ja gdzieś napisałem, że trening musi być na czczo, czy też, że węglowodany muszą być spożywane po treningu ?

Kolega napisał, że trening ma o 16, zakładam, że nie je w szatni posiłku, więc ostatani ewentualnie koło 15, skoro je 2-3 posiłki przed treningiem, to zaczyna jeść koło 9-10.

Po treningu zjada 2 posiłki, zakładam, że jest to 20 godzina. Nadal twierdzisz, że jest to IF, moim zdaniem troszkę naciągany.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
WaCki
Skoro zjadasz 2-3 posiłki przed treningiem (zakładam, że sa w nich węgle to już nie mówimy tutaj o IF. Zasadnicze pytanie masa czy redukcja ?


Nie zamknąłeś nawiasu i źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że chodziło Ci o to, że w jego przypadku to nie jest IF, bo je węgle przed treningiem, a nie, że je 2-3 posiłki przed treningiem

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Jeśli chodzi o moje osobiste zdanie dotyczące powyższego problemu, to uważam, że bez możliwości przesunięcia treningu na wcześniejszą godzinę, lub niemożność zjedzenia większości kcal po treningu to bez sensu jest upychać IF tam, gdzie nie jest on do niczego potrzebny.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 104 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8416
Siemanko, ustaliłem sobie okno 14-22 z kaloriami oscylującymi w okół 0 i teraz takie pytanie, mam jeszcze trochę fatu do zrzucenia więc da cokolwiek wrzucenie 2 razy w tygodniu vlcd ? czyli skracam sobie okno bo wygodniej zjesc mniej kcal w miejszym odstepie czasu i jem białko 2g/kg. węgle max 30 i 50 tłuszczy. Z drugiej strony nie wprowadze sie w stan ketozy bo to za mało czasu także jest sens ? czy moze lepiej uciać ze zwykłego zapotrzebowania lub zrobić sobie jeden dzien do powiedzmy 1000kcal. Nie chce byc caly czas na minusie kcal bo mnie to wykancza, jestem endo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94599 Napisanych postów 364559 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669430
seanmils
Siemanko, ustaliłem sobie okno 14-22 z kaloriami oscylującymi w okół 0 i teraz takie pytanie, mam jeszcze trochę fatu do zrzucenia więc da cokolwiek wrzucenie 2 razy w tygodniu vlcd ? czyli skracam sobie okno bo wygodniej zjesc mniej kcal w miejszym odstepie czasu i jem białko 2g/kg. węgle max 30 i 50 tłuszczy. Z drugiej strony nie wprowadze sie w stan ketozy bo to za mało czasu także jest sens ? czy moze lepiej uciać ze zwykłego zapotrzebowania lub zrobić sobie jeden dzien do powiedzmy 1000kcal. Nie chce byc caly czas na minusie kcal bo mnie to wykancza, jestem endo


czyli nie tyle vlcd co spadnie ci bilans kcal licząc tygodniowo.jak by nie patrzeć wprowadzasz dwa dni z duzym minusem kcal co na pewno bedzie miało wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej.Ma to sens.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 104 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8416
No i takiej odpowiedzi oczekiwałem, dzięki i sog ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
przepraszam, wiem że to nie jest może ten temat ale zrobiłem taki zestaw mięs wieprzowych, które najkorzystniej wychodzą jeżeli chodzi o białko/tłuszcz. Tabelka poniżej, Powiedzcie dlaczego taka jest różnica w tym samym rodzaju mięsa, i jak to faktycznie jest tą karkówką czy łopatką. Bo jeżeli chodzi o wieprzowinę z tego sklepu to wychodzi na to, że jest ona lepsza o wołowiny.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Gdzieś się już spotkałem z twierdzeniem, że podanie MCT w trakcie postu może mieć więcej zalet niż wad...
To prawda?
Co z spożywaniem innych, czystych tłuszczy w trakcie postu (olej kokosowy, masło klarowane, czy chociażby oliwa)?
Przerywają post/znoszą jego zalety?

Jak to jest ze spalaczami w trakcie postu? Jakieś przeciwwskazania są przeciwko nim?

A tak swoją drogą witamina A jest magazynowana u człowieka?
Jak tak to w jakich ilościach/na ile starcza?

Zmieniony przez - walker1707 w dniu 2014-12-14 22:55:25
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium