SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125026

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
To nie jest aż takie dziwne. Mi jest na przykład bardzo zimno do momentu, kiedy zaczynam jeść. Może wtedy nie jest mu za gorąco, tylko w porównaniu ze stanem postu ma takie odczucia.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jedzenie zwiększa termogenezę. Szczególnie białka, ale nie aż do tego stopnia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12109
Hmm pierwszy posiłek zazwyczaj wygląda u mnie podobnie, ale efekt jest silniejszy jak nic do mięsa i jajek nie dodaję. Mięso zazwyczaj dosyć mocno pieprzę, może to wzmaga termogenezę?

My tylko chcemy żyć mocniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Raczej w nieznacznym stopniu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2620
drzenie rak podczas stosowania IF (rano, w trakcie postu) - czy to normalny objaw dla tego modelu odzywiania?


Zmieniony przez - lukiman w dniu 2015-10-29 11:13:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie jest to normalny objaw.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94565 Napisanych postów 364533 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669352
ja pierwsze 3 dni miałem czasem jakies braki mocy , w biedrze myślałem że zemdleje ale potem już było elegancko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Ciekawi mnie połączenie IF i CrossFitu. Jak by to szło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12356
Czy stosowanie IF ma jakis negatywny wplyw na dzialanie nerek? Odbylem przed chwila dyskusje z lekarzem na ten temat i on twierdzi, ze tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94565 Napisanych postów 364533 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669352
ale powiedział ci jaki? bo ja za bardzo nie znam jakiś minusów względem nerek jeśli chodzi o system IF ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium