SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Witam. A co sadzicie o wrzuceniu do diety w ilosci 20-25g co 2 dzien benecolu lekkiego. Jak patrze rozklad tluszczy jest wmiare ok, jednonienasycone wiekszosc itp. Ciezko mi sie zmiescic z tluszczami na masie, a chleb razowy wlasnie mi idealnie wjezdza z czyms maslo-podobnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104085
Czy regularne spożywanie produktów wędzonych może w jakiś negatywny sposób wpłynąć na organizm? Chodzi mi o substancje-pozostałości po dymie wędzarniczym.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Nie wiem tego od strony teoretycznej, ale od praktycznej powiem tyle, że po badaniach okresowych i zachowaniu organizmu, spożywając makrelę wędzoną 1-3 razy w tygodniu nie przynosi mi skutków negatywnych, jednak niech wypowie się ktoś o większym zasobie wiedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Mahler
Czy regularne spożywanie produktów wędzonych może w jakiś negatywny sposób wpłynąć na organizm? Chodzi mi o substancje-pozostałości po dymie wędzarniczym.


Jeżeli sam wędzisz, będą nawet lepszym rozwiązaniem niż sklepowe i nie mają negatywnego wpływu na organizm.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
nihawk319
Witam. A co sadzicie o wrzuceniu do diety w ilosci 20-25g co 2 dzien benecolu lekkiego. Jak patrze rozklad tluszczy jest wmiare ok, jednonienasycone wiekszosc itp. Ciezko mi sie zmiescic z tluszczami na masie, a chleb razowy wlasnie mi idealnie wjezdza z czyms maslo-podobnym.



czemu nie zwykłe masło??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Bo tak moge wrzucic wiecej masla migdałowego i jednonienasycone ladnie podbic. Mogłbym wrzucić masło ale właśnie 20-25g to jest takie minimum na ta ilosc pieczywa jaka jem i czy nie lepiej dac masło migdałowe własnej roboty + te 20-25g benecolu (ktory swoja droga tez ma fajnie rozlozone proporcje tluszczowe) niz dac masło, czyli nasycone i jeszcze obnizyc jednonienasycone zeby sie zgadzalo.

Głównie zależy mi na odpowiedzi czy jest on zdrowy, dobrze wytworzony, bo etykietka ladnie wyglada, ale moze nie do konca byc tak rozowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mahler
Czy regularne spożywanie produktów wędzonych może w jakiś negatywny sposób wpłynąć na organizm? Chodzi mi o substancje-pozostałości po dymie wędzarniczym.


Zależy co masz na myśli pod stwierdzeniem "regularne". Nie wiemy też ile WWA, PCB,PCT, czy innych związków jest obecnych w danych produktach. Zakładając, że może ich tam trochę być lepiej nie opierać na nich diety. Od połowy 2014 roku normy mają być zmniejszone na większość WWA.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
nihawk319
Bo tak moge wrzucic wiecej masla migdałowego i jednonienasycone ladnie podbic. Mogłbym wrzucić masło ale właśnie 20-25g to jest takie minimum na ta ilosc pieczywa jaka jem i czy nie lepiej dac masło migdałowe własnej roboty + te 20-25g benecolu (ktory swoja droga tez ma fajnie rozlozone proporcje tluszczowe) niz dac masło, czyli nasycone i jeszcze obnizyc jednonienasycone zeby sie zgadzalo.

Głównie zależy mi na odpowiedzi czy jest on zdrowy, dobrze wytworzony, bo etykietka ladnie wyglada, ale moze nie do konca byc tak rozowo.


Liczyłeś ilość nasyconych w swojej diecie? Zdecydowana większość osób ma ogromną przewagę jednonienasyconych a nasycone ograniczają do min. co nie jest dobrym rozwiązaniem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Z tego dnia ze źródeł stricte tłuszczowych miałem:
-300g łopatki wieprzowej
-50g żółtego sera
-6 jaj
-masło migdałowe 30g

No i właśnie masło, bądź benecol lekki zostało.

Nadal nie znam odpowiedzi na najważniejsze pytanie odnośnie benecolu lekkiego jako źródła tłuszczu. Zdrowe to czy niezdrowe? ;p

Zmieniony przez - nihawk319 w dniu 2013-11-12 16:35:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Musiałem wygooglować co to jest ten benecol. To sa tłuszcze utwardzane a więc trans, najgorszy z możliwych rodzajów tłuszczy. Do kubła z tym szajsem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium