SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80253
w sense czy standardowo tak jak na zwykłęj diecie czy np wiecej fatu?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80253
ale tak jak na zywkłej diecie czy np wiecej fatu?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Jak chcesz.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
IF to nie dieta.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80253
wiem ze to sposób odżywiania

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Witam. Od tygodnia jestem na IF i redukuję tłuszcz. Obecnie moje okno żywieniowe trwa od 19 do 24. Jestem zadowolony z tego sposobu żywienia. Mam tylko jeden problem. O ile wieczorne aeroby lub interwały nie są przeszkodą bo robię je między posiłkami to trening siłowy jest już problemem. A mianowicie chodzi mi o to, że na siłownię chodzę zazwyczaj w godzinach 12-15. Wiadomo, że przed i po wypadałoby zjeść jakiś porządny posiłek. Ale jak to się ma do IF? Co mam robić w tej sytuacji? Od razu zaznaczam, że późniejsza pora na trening siłowy odpada. Chodzę na małą a co za tym idzie tanią siłownię i w wieczornych porach jest ciężko z miejscem do ćwiczeń. Wolę swobodnie i bez problemu poćwiczyć w skupieniu w ciągu dnia. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ćwicz o 12-15 na czczo i otwieraj okno po treningu.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
kuba__95
Wiadomo, że przed i po wypadałoby zjeść jakiś porządny posiłek.


Po, jak najbardziej. Przed - niekoniecznie.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Dobra chłopaki, zrobię tak jak mi poradziliście. Dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
czy komuś pojawiły się worki pod oczami przy stosowaniu if? bo jestem na tym systemie od czwartku , najpierw 8h okno, potem 7, 6 a ostatnie dni około 5,5h , ilości kcal czy snu raczej nie zmieniałem, przedtem stosowałem taki lekki low carb jakieś 130g węgli, trochę sie przestraszyłem bo w necie straszą problemami z nerkami czy tarczycą heh

dieta


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium