SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125025

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
jade na IF dopiero 3 dni, i wyglada to tak ze nie jem od 16 a wieczorem jestem mega wk***iony i glodny.
czy to przejdzie?

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1902
hmmm ja robiłem na odwrót, rano ćwiczyłem i od 14 miałem okno, spróbuj a podejrzewam, że będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94557 Napisanych postów 364524 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669339
Dr.TrustMe
jade na IF dopiero 3 dni, i wyglada to tak ze nie jem od 16 a wieczorem jestem mega wk***iony i glodny.
czy to przejdzie?


tak ratuj się produktami zero,jak np napoje mi pomagało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
ja mam okienko teraz ~12-20 i jest git, tylko, że do ostatniego posiłku suplementuje chrom, na mnie działa super i zwalcza łaknienie (moze to bardziej w głowie siedzi ale ważne że działa)

ps
+ guma do żucia (sugar free) też spoko opcja

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2014-05-31 11:15:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
Może ktoś polecić jakiś środek który by pomógł realnie spalać tłuszcz nie potrzebuje efektu "instant' potrzebuje zrzucić 6-7 kilo w 4 miesiące na razie zacząłem katować się na orbitreku & rowerze i powoli układam dietę ale jakiś lekki back up pod postacią spalacza nie byłby zły !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Jak już ułożysz dietę to nie zauważysz efektów spalacza, bo sama dieta zrobi cała robotę, tym bardziej, że zapewne nie byłeś na żadnej diecie. Ogólnie suple dla początkującego to strata hajsu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
Na diecie jestem cały czas jem wszystko pije wszystko i robię to 24 H / 7 dni w tyg. przy wzroście 200 cm dobiłem do wagi 125 kg co jest dla mnie lekko upokarzające... w takim razie skupie się na diecie i ćwiczeniach bądź co bądź i tak kupię Olimp - CLA z zieloną herbatą + L-karnityna i jakieś Omega 3 pewnie też z olimpu no i na nocną regenerację Pm z animala ale to już mam. No i zobaczymy za 2 miesiące jaki progres na razie zostało mi zrobić upokarzające zdjęcia i zrobić pomiary hahahah potem się okaże Piątka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ta. Wiesz że to Ci nic nie da cla? Deficyt i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Da, da, odchudzony portfel. No chyba, że to cla będziesz traktować tylko i wyłącznie jako motywator do trzymania diety. Ja w sumie jestem już 7 miesięcy na redukcji i ciągle powoli idę do celu a jeszcze żadnego spalacza nie wrzuciłem, ale z ciekawości w ostatniej fazie redukcji coś tam wrzucę.

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2014-05-31 13:37:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
wieczna redukcja, jak jesteś tak długo na redukcji, to czas najwyższy robić przerwę.
CLA w dużych dawkach może wspomóc erdukcję, ale jw - najpierw dieta na deficycie, potem ćwiczenia, na końcu spalacze.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium