SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
Zastanawialem sie i chciałbym sprobować, czesto zdarza mi się nie jesc czasami w dzien 8h, rzadko bo rzadko ale jesli jest taka sytuacja nie robie z tego problemu. Może nie osiągne dzięki IF tyle co bym chciał, albo nie będzie to dla mnie dieta ale czasami trzeba czegos sprobowac zeby sie przekonać.

Dlatego założyłem osobny dział, dałem wiecej szczegółów co i jak oraz zdjecie:
https://www.sfd.pl/Początki_IF,_potrzebne_rady-t1038058.html

Z góry dzięki za pomoc, rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
czy przyjmowanie multiwitamin i minerałów nie narusza postu ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Oczywiście, że nie. Chyba, że pijesz jakieś rozpuszczalne z cukrem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
Thx za info, bo np.bcaa nie zaleca się pić w trakcie postu podczas ćwiczeń na czczo prawda ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94608 Napisanych postów 364566 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669457
tak BCAA przerywa post,ale wracając do witamin to warto je brać po posiłku bo część witamin jest rozpuszczalnych w tłuszczach np A,D,E,K

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
witaminy biorę go posiłku, minerały ok 22 na noc przed snem popijając tylko wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
To ja w podobnym temacie, zamiast kawy z masłem (czy samej) mogę rano sobie strzelić na śniadanie enerdżidrinka light z tesco? Kosztuje 1,39zł, ma 7kcal w 250ml i 32mg/100ml (chyba) kofeiny. Ogólnie nie gustuje w takich napojach, ale smakuje lepiej niż kawa, a przy dobrym jakościowo jedzeniu taka ilość chemii pewnie nie zaszkodzi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Zależy jak patrzysz na swoje zdrowie, czy chcesz wlewać duże mieszanki substancji w siebie. Ja bym wolał napić się dobrej kawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Nie smakuje mi kawa, piłem 4 razy w zyciu i nie widze sensu pic tego na sile. O wpływie 250ml sikacza z tesco za 1.39 na zdrowie myśle tak jak napisałem wyżej, kropla w morzu. Pytanie czy dobrze myśle;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94608 Napisanych postów 364566 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669457
możesz w biedrone przy kasach masz rozpuszczalne be power w tabsach 24 tabletki kosztują coś około 4 złoty,zalewasz wodą gazowaną i masz energy drinka za grosze.Kwestie zdrowotne to już inna sprawa takich środków,sam też często popijam bo tez nie lubię kawy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium