SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124865

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie na leansgains com jest
dla mnie to idealne rozwiązanie, którego nigdzie nie znalazłem w praktyce
Wątpliwości pojawiły się czytając o bcaa przed treningiem w trakcie postu, stąd pytam tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
IMO czekanie z posiłkiem to nie wykorzystywanie największych plusów postu.

Jak nie sprubujesz to się nie dowiesz, chociaż jak bym nie zaryzykował "utraty masy mięsniowej" czekając tyle z posiłkiem po treningu.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bardzo chcę ryzykować właśnie. Muszę optymalnie wykorzystać wspomniane plusy postu, uwzględniając godziny treningów. Na wcześniejszym IF, jak treningi robiłem w południe, podczas kręcenia porannych aerobów Tadzik "zewolił" na ten rozruch i przyjęcie porcji aminokwasów. Tu dochodzi właśnie ta przerwa po treningu + łącznie 30g bcaa w godzinach postu... Nic to, czekam jeszcze, może ktoś coś wie więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Posilek po treningowy to najwazniejszy posilek.zaczynaj okno po treningu trenujac o tej godzinie masz idealne warunki do IF

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mało spałem, dużo jeszcze grzebałem w necie. Znalazłem chyba optymalne rozwiązanie: Early and Late Fast.

DT:
Trening ~6:00-7:30
Posiłek 1 - 9:00
Posiłek 2 - 11:00

Posiłek 3 - 18:00
Posiłek 4 - 20:00

60% węgli w pierwszych dwóch posiłkach.
Do tego rotacja węglami/tłuszczem DT/DNT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Takie rozwiązanie jak najbardziej ok, sam planuję tak pociągnać redukcję w tym roku.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Wawrzyniec jest chyba na tym protokole i chwali go. Na redukcję jest chyba imo najlepszy, ze względu na insę. Nie trzeba tak aż ich obcinać szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Możesz spróbować. Wygląda to sensownie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Panowie.
Biorę się do roboty, bo cholera mors się zrobił, jak nie waleń
Zdam relacje za jakiś czas (będzie dziennik zbiorowy w testach).

Co do ucinania, to mam "20%" w DNT i "0" w DT. Póki co ucinania nie będzie tylko aeroby w górę objętościowo i ilościowo.

Dla mnie, po przejściach z zeszłorocznej redukcji (IF16/8 LCKD) to kompletna nowość. Wtedy nie wyszła redukcja praktycznie udało się tylko w 50%. Niestety nie iwem czy to wina protokołu IF-LCKD czy może za dużo obcięte było i za mocno kręcone aeroby. Nie wiem.
No ale obecny start jest niestety z fetem 24% (rok remu 22%). Mam nadzieje, że poleci jakoś...

W tym roku mocno z węglami lecę (a nie miałem takich wysokich nawet na masowaniu - też IF16/8).
Rotacja ww/tl = DT/DNT: 75/25 : 50/50. Zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Duża ilość aerobów i duży deficyt niestety często kończy się spowolnieniem metabolizmu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium