SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125696

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94959 Napisanych postów 364953 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670554
softrock
Witam. Nie tworze nowego tematu. Zadam kilka pytań :)

Był problem z tarczycą i co za ty idzie problem ze zrzuceniem wagi, ale ostatnie wyniki sa bardzo obiecujace, tzn lekko ponad norme, moze to czas zeby cos podziałać.

Dieta IF 8/16
Trening: jeszcze niewiem moze FBW, trening rraczej na czczo, choc jak mam 1 zmiane to ciezko bedzie.

wiek:25
waga 102kg z rana
wzrost 173

Biceps- 43
pas 108 !!
udo 67
Płaska 155 kg

Reszta nie wiem MC robie małym ciężarem, przysiad podobnie.

Cel redukcja. i Tutaj pytania:

1.Chce trzymac kalorie na stałym poziomie w DT i DNT czyli 2700 KCAL
2. Odnosnie produktów w diecie:
HC dieta,
- węgle z ryż, frytki z piekarnika, płatki czkoladowe max 150 gram nie koniecznie codziennie, makaron,płatki owsiane, warzywka
- bialko- ser biały, kurczak, jaja, bialko my protein 80 %, jakas rybka od czasu do czasu.
3. Suple- witaminy, omega,

Przykładowy dzien jedzenia w pliku :)


Prosze o odpowiedzi.





Zmieniony przez - softrock w dniu 2015-03-15 19:55:25


jakaś niedoczynność ? już unormowana? bierzesz leki?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17402
Na poczatku IF bylo to 16/8h teraz czuje, ze spokojnie moge to zjesc w 6h. Czy moge sobie zmniejszyc czas 18/6h?

edit.

Ogólnie pije z 2-3 puszki diet coke dziennie. Czy oprócz tego, ze szybciej umre to wszystko okej wzgledem IF i postu?

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 2015-03-17 16:04:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
1. Możesz
2. Tak wszystko ok.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...poza tym że szybciej umrze ,to tak,wszystko OK

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
solaros
...poza tym że szybciej umrze ,to tak,wszystko OK


Z tym się chłopak liczy, więc luz

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Trzeba się liczyć ze skutkami ubocznymi, zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7756
lodzianin1


jakaś niedoczynność ? już unormowana? bierzesz leki?


Tak niedoczynnosc,, lekarz mowil ze juz jest ok, delikatnie ponad norme. Letrox leci.

hio hio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 104 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8416
Hey, mam takie dwa pytania - od jakiegoś miesiąca moje libido się fajnie podniosło. Pogoda może mieć na to jakiś wpływ ? Fat był na poziomie g/1kg z różnych źródeł ale raczej mięs. Dodałem sporo jajek do diety bo mam do nich dostęp więc to może ich sprawka ? Chciałbym utrzymać taki stan rzeczy - jestem na redukcji dt - kalorie na 0 dnt -300 kcal z węgli. Podchodzi pod rekomp ale taka waga mi odpowiada i łatwo ją utrzymuje.
Pytanie numer dwa od jakiegoś czasu mam problemy ze snem - meliska itp nie pomaga. Ale teraz przeczytałem artykuł, że węgle pomagają zasnąć. Ile kcal sobie zostawić na taką wieczorną węglową przekąskę ? jakiś makaron z owocami lub owsianka ? Czy raczej mają to być proste ? Dziś spróbuje około 350-400 kcal na około 1h przed snem

Zmieniony przez - seanmils w dniu 2015-03-18 13:23:35
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

forma lato