SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Chcesz obniżać kcal poniżej swojego zapotrzebowania bez żadnej aktywności fizycznej? To dobry sposób na pozbycie się mięśni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5663
Jedyne co mogę robić to spacery i rozciąganie. Co byś polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Utrzymać bilans kcal bliski zera i czekać na powrót do pełnej sprawności.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 777 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8196
Szybkie pytanie, nie dotyczące konkretnie IF bo w każdym dziale się przyda. Ma ktoś z Was pod ręką jakiś temat dot. pomiaru tkanki tłuszczowej.

Solaros : widziałem w dzienniku że robiłeś pomiary kaliperem. W jaki sposób obliczałeś %bf po pomiarze fałd w tych miejscach bo ja jedyne co znalazłem to taki temat ( ale tutaj są 4 miejsca i obliczenia właśnie pod nie) https://www.sfd.pl/Zmierz_dokładnie_swój_poziom_tłuszczu_czyli_wielopartyjna_metoda_pomiaru_fałdomierzem-t263219.html

Nie chciałem iść na łatwiznę i szukałem dość długo, ale zostało mi tylko zapytać bo chciałby zmierzyć jak najdokładniej .

Z góry dzięki za pomoc!

Zmieniony przez - HoligaN90 w dniu 2014-09-02 18:32:23

Pamiętaj! Nie znam strzachu, więc jedź na plaże-przyzwyczajaj się do piachu!!!
http://www.sfd.pl/~TAJEMNICA_ZDROWEGO_JEDZENIA:_27_waznych_porad_~_!-t358150.html - Tajemnica zdrowego zywienia ~ !

http://www.sfd.pl/~TEST-_XP+CP_&_dodatki--->Masa_by_HoligaN90-t360772.html -Zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Mam dwa pytania w tym jedno może głupie ale strasznie mnie nurtuje :D

1. Czy herbata z cytryną i słodzikiem przerywa post?
2. Na 8 h oknie mam 3 posiłki pierwszy największy i mniej więcej 100 g B 140-170 g W 20-30 T poźniej przeważnie jest posiłek 40-50 g B 20-40 W 20-30 T i 3 na ok 2-4 h przed snem 40-50 B Węgli i tłuszczy zależy ile zostanie ale tu już tłuszczy przeważnie jest mało a węgli średnio 60 max. Pytam czy kompozycja posiłków może mieć jakieś duże znaczenie? Póki co waga i pas lecą w dół, ale pytam tak na przyszłość, jeśli się pojawi stagnacja i nie będę wiedział co może być przyczyną

edit: oczywiście to jest przykład bo jak mam high carb to będzie więcej tych węgli w którymś posiłku, inaczej jak medium carb i inaczej jak low carb

Zmieniony przez - melo15 w dniu 2014-09-04 14:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jeżeli taki rozkład Ci odpowiada, to jak najbardziej możesz się tego trzymać. To czy dodasz z jednego posiłku do drugiego trochę tłuszczów, czy węglowodanów nie zmieni zbyt wiele. Ew. w kwestii np jakichś problemów trawiennych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
W zasadzie póki co odpukać nie mam żadnych problemów odkąd jestem na IF, wspomagam się jedynie ulgixem :) Dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Może to nie pytanie do końca dotyczące IF, ale zapytam. Co sądzicie o lekach typu lactocontrol albo enzym laktaza, bo powiem szczerze stęskniłem się za twarogami i serkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
To zależy jak duży problem masz z nietolerancją laktozy.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium