SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125038

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
na necie każde filety ala matjas mają podane ok 18-20 gram białka,może błąd lub podana jest wartość ogólna do wagi śledzia z zalewą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Czyli przyjmować tę wartość podawaną w Internecie ? W składzie jest, że połowa to śledź, reszta ta zalewa. Pomnożyć podane wartości i wychodzą te właśnie 18-20g więc pewnie błąd producenta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
pewnie własnie tak jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Przyjmij standard ok 20%.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
nie chce zakladac nowego tematu wiec: jesli w dt i dnt jem 150+b ok 200w(dnt 150) 70t to moge uciac wegle do 50~ to da ok 1830kcal ? waze obecnie 75kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Ja też nie chcę smiecić tak więc kieruje tutaj moje ptanko dotyczące mojej diety:

Cel : Kilka kilo mięsa!!!
Dieta : DT ciężki 3300kcl
B.2g T.0,5g W. 6g

Dieta : DT lżejszy 3100 kcl
B.2g T.0,5g W.5,5g

Dieta : DNT 2700kcl
B 2g T.1,2g W.3g

Zastanawiam się bo do tej pory nie mialem takiej ilosci wegli w diecie,zdecydowalem się na nie ze względu kulejącej regeneracji oraz słabych wyników siłowych.Będę obserwował co się dzieje z moim wyglądem.Nie wiem czy dobrane ilości makro są ok czy też sugeruecie jakieś poprawki fatu mam troszkę jeszcze na sobie ale myślę że tragedi nie ma,wiadomo że im mniej tym lepiej można zaszaleć z węglami.Zatanawiam się też nad kwestią pierwszego przed treningowego posiłku do tej pory jest to:
50g płatkow owsianych
200ml mleka
35g WPC
leci to wszystko ok 1,5h pred treningiem czasami 1h 15min i na trening nie wiem czy może coś takiego zostać?bo przyzwyczaiłem się że trening leciał bez posiłku (IF ok 6mies)teraz wiem ze jak nie zjem rano ok 260kcl to bedzie ciezko z resztą posiłków.Czy zjadanie tak wczesnego posiłku względem trening może mieć jakieś negatywne skutki na wydolność treningu i szereg jego zalet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Ogólnie założenie 0,5 g tłuszczu to bardzo mało zakładając, że tłuszcze mają pochodzić z dobrych żródeł typu. orzechy, oleje itp. a np. przy wadze 80 g wychodzi 40 g tłuszczu to ogólnie parę jaj do tego płatki owsiane i inne rzeczy i już masz Swoje makro przekroczone więc o dołożeniu do tego jeszcze przykładowo trochę orzechów i nie zmieścisz się w tych gramach. Przyjął bym mimo wszystko wyższy pułap tłuszczy.Co do posiłku ja Na if mimo wszystko stosuję posiłek przedtreningowy ok. 1,5 h nawet czasami mniej nie widzę żadnych negatywnych oznak tego a wręcz przeciwnie ! Co do mleka oraz WPC ogólnie oraz przed treningiem to starał bym się unikać do minimum a czerpać białko z innych źródeł tyb bardziej jeśli chodzi o przed treningowy posiłek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Dzieki dziii
No chyba masz racje z tymi tłuszczami moze być łatwo o przekrocenie tego progu,może nieznaczne ich zwiekszenie nie wpłynie jakoś strasznie na długość trawwienia jedzonych posiłków.
Jakieś ciekawostki na temat dobrego posiłku przedtreningowego zakładając że to 1 posiłek poranny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
z tłuszczami jest jeszcze o tyle problem, że są one odpowiedzialne np. za rozpuszczanie się witamin, nie wiem ile ważysz oraz ile mierzysz i całej reszty ale śmiało możesz Sobie przyjąć 2g bialka 0,8g/1g tłuszczu a resztę z węgli ładować i poatrzeć co sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dokładaj tłuszczu na początek do 1g/kgmc i obserwuj, co się dzieje. U niektórych można nawet podwyższyć ten pułap.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium