SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ba, nawet leczo jadłem na zimno. Tragedii nie było. Ale kurczaka z ryżem i warzywami da radę spokojnie zjeść na zimno.
Zawsze można też zrobić omleta, albo sernik.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zawsze w pracy jem na zimno. Kwetsta przyzwyczajenia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Mam pytanie, pierwszy dzień If i nie ma opcji żebym zjadł wyznaczona porcje kalorii, jestem poprostu objedzony. Czy po pierwszym pełny poście będzie już łatwiej w okresie uczty zjeść wymaganą ilość kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Organizm potrzebuje czasu, żeby się zaadoptować. Albo stopniowo skracaj okno, albo rób sobie posiłki, które będziesz w stanie zjeść.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Czy w diecie redukcyjnej IF można wpleść batony proteinowe? Np. jeden baton dziennie albo co drugi dzien? Czy lepiej unikać je całkowicie i max raz na tydzień sobie pozwolić? Oczywiscie z zachowaniem deficytu kcal.

np takie o: http://www.myprotein.com/sports-nutrition/high-pro-deluxe/10530165.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Dolicz je do bilansu. Wiele można i wiele nie można. Wszystko zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Czy zdrowe jest podzielenie okna żywieniowego (8 godzinnego) na dwa posilki? Z punktu widzenia zdrowotnego, trawiennego itp?

Na przykładzie: mam 1900 kcal w diecie redukcyjnej --> o 12:30 jem posiłek pierwszy - 600 kcal, potem o 17:00 trening i o godzinie 20:00 posiłek drugi 1300 kcal?

Oczywiście uwzględniając w tym 0,5 kg warzyw. Ale wiadomo, że ten posiłek 1300 kcal (białko+tłuszcze+warzywa) jest dość spory objętościowo, więc jak na to zareaguje cialo/metabolizm etc?

Przykładową rozpiskę takich 2 posiłków możecie zobaczyć w moim dzienniku PoTreningu, jeśli ktoś nie może sobie tego wyobrazić

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nie ma wpływu jak nie będziesz wciskał na siłe jedzenia i czył się mega pełny, to śmiało, możesz przyjąc takie rozwiązanie.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
OK, oto mi chodziło, dzięki. Sog już nie wchodzi

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium