SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4150
Czy ktoś wie gdzie kupić len wysokolinolenowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
Witam . Mam kilka pytań?
1.Kiedy brać te suplementy żeby nie przerwać postu
a)Garlicin
b)Chela Mag B6
c)chela-cynk
d)żeń-szeń
e)gold omega 3
f)Bcca
g) Beta-Alanina
2. Okno Żywieniowe zaczynam o 14 . Biegam rano na czczo o 7 . Czy będzie jakiś zły wpływ ,ze posiłek jest po 6 godzinach od biegania ?

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
poza bcaa możesz je brać jak ci pasuję,ale większosć witamin i minerałów jak i omege bierze się i tak po posiłkach.Witaminy obowiązkowo bo część rozpuszcza się w tłuszczach.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
poza bieganiem jeszcze coś ćwiczysz??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
M.B.T.S.
Czy ktoś wie gdzie kupić len wysokolinolenowy?


Apteki, lub sklepy zielarskie. Przechowywany w chłodziarkach. Można również na internecie, ale wtedy nie masz pewności jak był przechowywany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
zamów sobie na doz.pl i potem wybierz aptekę w której chcesz odebrać,masz tam aktualne ceny i jest sporo promocji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
Tak ćwiczę . lodzianin1 zobacz mój temat , napiszę dziś co jak wszystko będzie wyglądało

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Czy po poscie jesc po treningu czy przed? Powrót z pracy, trening, szamka do wieczora czy przed treningiem posilek? czy codzienna aktywnosc fizyczna bedzie dobra przy tej diecie? Planuje poczatkowo biegac co 2-3dni ale z czasem, siłka,bieganie,siłka itd codziennie? z góry dzieki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
To już chyba zależy od celu. Jednak najczęściej spotykałem się z tym, że polecany był trening na czczo. Sprawdź jak się będziesz czuł i czy nie będzie brakować energii. Ja osobiście nie miałem z tym problemów.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
pudziant
Czy po poscie jesc po treningu czy przed? Powrót z pracy, trening, szamka do wieczora czy przed treningiem posilek? czy codzienna aktywnosc fizyczna bedzie dobra przy tej diecie? Planuje poczatkowo biegac co 2-3dni ale z czasem, siłka,bieganie,siłka itd codziennie? z góry dzieki :D



obie opcje są dobre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium