SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125044

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no na to wyszło. Zresztą faftaq przed samym IF/LC ostrzegał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ale spowolnienie metabolizmu nie następuje ani w ciągu dnia, ani w ciągu tygodnia. Zbyt duża ilość aerobów w połączeniu ze zbyt niską podażą energii będzie się wiązała z bardzo dużym spadkiem wagi. Przynajmniej przez pierwsze kilka tygodni. Oczywiście tempo utraty wagi będzie malało, właśnie ze względu na spowolnienie tempa metabolizmu, ale nie następuje to od razu. No chyba, że ktoś zaczyna redukcję z zaburzeniami metabolicznymi, ale to inna bajka.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RafalRRRR
Mało spałem, dużo jeszcze grzebałem w necie. Znalazłem chyba optymalne rozwiązanie: Early and Late Fast.

DT:
Trening ~6:00-7:30
Posiłek 1 - 9:00
Posiłek 2 - 11:00

Posiłek 3 - 18:00
Posiłek 4 - 20:00

60% węgli w pierwszych dwóch posiłkach.
Do tego rotacja węglami/tłuszczem DT/DNT.



Ostatecznie plan zmieniłem na:

DT:
Trening ~5:00-6:15
Aeroby ~25 min
Posiłek 1 - 8:00
Posiłek 2 - 10:00-10:30

Posiłek 3 - 17:00
Posiłek 4 - 19:00-19:30

70% węgli w pierwszych dwóch posiłkach.
Do tego rotacja węglami/tłuszczem DT/DNT.

Jedno pytanie, o którym całkowicie zapomniałem.
Mianowicie DNT - jedno okno 12-20 zrobić?

Jak będzie lepiej?

Dzięki z góry za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Sam mam w głowie coś podobnego na redukcje i kombinuje tak ze wegle tylko po wysilku, idac tym tropem w dnt jedno okno bez wiekszych ilosc wegli, ew pierwszy posilek. Ale jezeli na przyklad w dnt wypadnie mi powiedzmy przerzucanie 5ton eko groszku to po wysilku tez podjem wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W DT mam w dwóch pierwszych posiłkach - po treningu i aerobach - 240g ww, W dwóch kolejnych 100g (najmniej w ostatnim). W DNT zrobię właśnie 1 okno 12-20 i mam tam obecnie 180g ww i tu akurat jakos równomiernie to rozłożę. Zobaczą za tydzien dwa co i jak.
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
może trochę pytanie nie o IF ale o BTW chodzi a dokładnie o białko. Mianowicie przymierzam się do zakupu białka, do tej pory od czasu do czasu kupowałem dla wygody K** wpc, obecnie chciałem spróbować sfd wpc protein plsc v3. Wacham się bo myślałem, że białko sfd to czyste b. serwatkowe, a w opisie raz jest napisane że zawiera białka serwatkowe, a za chwile poniżej, że zwierzęce i już nie wiem jak to jest. Czy może w opisie zawierają, że zwierzęce bo mleko jest od krowy i de facto nie jest ono roślinne.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 55
Co mogę jeść wysoko bialkowego w pracy z góry mówię brak żadnych podgrzewaczy coś wysoko bialkowego na zimno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Wszystko. Mięso, jajka, rybę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94597 Napisanych postów 364559 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669430
trojak91
Co mogę jeść wysoko bialkowego w pracy z góry mówię brak żadnych podgrzewaczy coś wysoko bialkowego na zimno


wybór masz przeogromny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
W krytycznych sytuacjach nawet mięso w wersji "na zimno" da się zjeść .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium