SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Tak. ale dla pewności powiedz jaki chcesz używać, czy posiada jakieś kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Nie waze sie w ogole. Pierwszy raz po prostu wszedlem na wage w ciuchach i po calym dniu ( pare litrow wody, zarcie ) wiem o tym dokladnie, ze sie tak nie robi ale chyba po prostu spanikowalem i juz. Zwaze sie w poniedzialek z samego rana po opuszczeniu kibla. Ale skoro mowicie, ze leci poprawnie i okej to sie nie przejmuje.

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Jak dla mnie wszystko idzie w dobrym kierunku. Patrząc na twoja wagę raczej masz troche tłuszczu na brzuchu. Równie dobrą, a nawet lepszą opcją niż waga jest mierzenie obwodu pasa. Waga może stać w miejscu ale pas może lecieć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Wiem, że gdzieś było, ale nie mogę odszukać. Przymierzam się, z bieganiem na 5km rano przed pracą czyli tak około godz. 05:30. Bieg był by wykonywany ł w tempie 6 min/km. Tętno oscylowało by w granicach 160-170 (czyli nie areo). I teraz pytanie czy mogę tak to robić bezkarnie biorąc pod uwagę, że okno zaczynam o godz. 13-14. Czy raczej darować sobie to bieganie i wykonywać go raczej po południu w trakcie trwania okna. Chodzi o to, że rano zawsze mam czas, a z popołudniami różnie bywa?

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Śmiało możesz wykonać cardio rano, tylko proponowałbym niską intensywność ze wzgledu na post.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ja się nie wypowiem na razie. od marca sam będę niską intensywność cardio stosował rano o 15 i o 16 trening. Ciekawe jak spisze się mój organizm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
No jeżeli nie ma jakiś mocnych przeciwwskazań to wypróbuję i zobaczę jak się będę czół. Na razie to będę się musiał zmusić do wstawania wcześniej o jakąś godzinę , a wiem że będzie to trudne (przyzwyczajenia robią swoje).

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Skoro inaczej nie możesz to spróbuj. Aż tak bardzo tętno Ci skacze przy 6km/h? To w zasadzie szybki masz, nawet do 7km/h.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
domer, źle mnie zrozumiałeś, nie biegam z prędkością 6km/h tylko z tempem 6 min/km czyli jakieś 10km/h. Inaczej może bym mógł, ale wygodniej czasowo będzie mi biegać rano, bo popołudniami różnie u mnie bywa. A wolę ten czas poświęcić ćwiczeniom siłowym, w dniu kiedy nie będę biegał. A co do tętna z prędkością 10km/h to pod koniec pięciu kilometrów mam 170 z tym, że max tętno mam 200 +/- 2

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Rzeczywiście, źle przeczytałem

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium