SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
czyli z tego co widze najlepsze działanie odkwaszające posiada szpinak wśród warzyw i rodzynki wśród owoców ? jakie polecacie rodzynki ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słodzik na redukcji? Pomijając kwestie zdrowotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nie przeszkadza.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie spowolni redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Teraz bardziej łopatologicznie " Skoro cola zero, oraz inne tego typu napoje sa dozwolone w okresie redukcji "słodzone są aspartamem" czyt. "słodzikiem" odpowiadajac na pytanie do jasnej odpowiedzi. Nie nie spowolni :)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Git. Jaśniej się nie dało. Sodżer leci ziomuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie spowolni. Możesz spokojnie stosować.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29716
Przyznaję, że nie przejrzałem podanych badań naukowych, ale chciałbym się dowiedzieć, jakie jest wasze zdanie na temat wyższości jadania węgli rano niż wieczorem lub na odwrót.
Czytałem dzisiaj artykuły z potreningu i faftaq zaleca przerzucić WW na wieczór. Wpadłem wśród jego tekstów na carb cycling, który przeniósł mnie do http://www.t-nation.com/diet-fat-loss/to-lose-fat-eat-more-early
Autor artykuły przedstawia wprost przeciwne opinie do preferowanej pory spożycia WW. Jaka jest Wasza opinia?
Nie wiedziałem, czy to jest 'ciekawy temat' i czy warto zakładać osobny temat, dlatego najpierw pytam tutaj.
edit: ciekawi mnie jeszcze przełożenie efektów badań na osobach z nadwagą - na osoby przeciętne/sportowców

Zmieniony przez - Hernal w dniu 2013-11-10 00:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
To pytanie jest ciekawe i powinno być zadane w osobnym temacie. Zdecydowanie nie tutaj: "Pojedyncze pytania dotyczące produktów żywnościowych."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wydaje mi się, że wyników badań nie można w prosty sposób przenieść na osoby przeciętne, a tym bardziej na sportowców. Sportowcy rządzą się jednak swoimi prawami.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium