SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94541 Napisanych postów 364493 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669271
ja bym dał albo z posiłkiem przedtreningowym lub z kawa przed treningiem ( zacznij od mniejszej ilości bo zamiast na sali będziesz w toalecie trenował )

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
j/w - ja osobiście waliłem z kawą przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
zwykła czarna rozpuszczalna liofilizowana z tesco czy biedry + MCT bedzie ok? jak ze smakiem? podobno te MCT podjeżdża fajnie kokosem
Wystartuje jak coś z 10g i wtedy utne te 10g z przedtreningowego

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Tutaj to już od preferencji kubków smakowych. Ja robiłem czarną sypaną + dodawałem olej mct + to wszystko albo w blenderze mieszałem albo takim spieniaczem

Co do smaku to ciężko stwierdzić bo ja używałem kaw smakowych :d I zazwyczaj smak miałem z kawy. Więc w tej kwestii Ci nie pomogę :D


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2015-11-20 08:24:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
MCT normalnie wliczać w bilans.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94541 Napisanych postów 364493 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669271
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
wiem, znam bulletproof coffee
z tym, że masło to kolejne makro
do tego spieniacza nie mam, a do blendera ogromnego kuflowego lać kawę z olejem i masłem? średnio to widzę
Inna kwestia - wedlug zalecanej wersji kawa ma byc lepszej jakości - robi to znaczna roznice?
__
Przypuszczam, że skonczy sie na kawie + MCT z łyżki, ale zobaczymy, może jednak wykombinujemy cos sensowniejszego tutaj

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
orientuje się ktoś czy żelatyna przerywa post? bo ostatnio wymyśliłem sobie, że będę robił galaretki z syropu 0 kcal + żelatyny, ponoć wchłania się tylko 5% białka z niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Z tego co wiem to nie przerywa ;) Więc możesz wrzucać galaretki z syropy czy napojów 0 kcal ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
dzięki, jak domniemam guma ksantanowa również nie powinna ? muszę kupić tą gumę będzie raz galaretka a raz kisiel :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium