SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125006

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
produktów których mój organizm nie toleruje po prostu się wystrzegam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
W zasadzie, wzdęcia, gazy i uczucie pełności w brzuchu, przez dłuższy czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Twarogu, śledzi i wątróbki po prostu nie jem, bo nie trawie. Po co sie faszerować chemia zeby cos strawic?
Ja na IF mam puściutki czyściutki żołądek jak nigdy, aż spodnie spadają, coś ci ewidentnie szkodzi.

Zmieniony przez - PiotrG w dniu 2014-09-08 22:05:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Wcześniej nie miałem problemów z twarogiem. Dopiero się to zaczęło gdzieś 2 miesiące temu, ale fakt, że czasem potrafiłem zjeść 300-400 g sera białego na raz i to praktycznie codziennie go jadłem. Spróbuję wprowadzić delikatnie twaróg i zobaczyć co się będzie dziać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Z wiekiem produkcja laktazy jest coraz słabsza, wiec całkiem prawdopodobne. Jak masz ochotę to spróbuj. Jednak pod względem dietetycznym skupiłbym się na mlecznych napojach fermentowanych i mozzarelli.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
melo, a zespół jelita wrażliwego może masz?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Mając IBS wcale nie trzeba rezygnować z nabiału (twarogu).

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Witam. Stosuje if od dluzszego czasu, teraz lece na high carb i jestem mega zadowolony :) Pytanie mam odnosnie orzechow w karmelu (kupuje w piotrze i pawle) - głownie migdałów i laskowych. Jak taka forma obróbki wcześniej wpływa na ich właściwości, czy są mniej wartosciowe niż zwykłe? Wiem, że cukry proste itp, ale generalnie 90-95% diety jest z mozlwiei najlepszych produktow, pelnoziarnistych itp i jem te 30g dziennie co daje mi jakies 20% spozycia tluszczu. Czy bez obaw taką ilość mogę szamać i te jednonienasycone kwasy tluszczowe beda z nich dobrej jakosci? W smaku sa obledne... Pozdrawiam :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium