SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Widocznie masz trochę obkurczony żołądek. Zwiększy długość okna a z czasem układ trawienny powinien się przyzwyczaić. Napchanie żołądka nie wpływa na efekty. Kcal masz na tym samym poziomie. Poprawić się może wrażliwość insulinowa, więc prędzej będzie odwrotnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
dzikęki za odpowiedź :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80253
zacząłem trenowac na czczo przed uczelnią (ok 7 zaczynam trening) w rezultacie jem 1 posiłek około 9. W środy mam wf na 9:30 i tutaj pytanie czy isc na czczo i jesc dopiero o 11 czy zjesc coś przed?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
Ja bym jadł dopiero po. Sam mam okno ~ 10 -18, a w niedziele trening od 12 do 14 i lecę naczczo. Nie zauważyłem jeszcze jakiś negatywnych aspektów w takim działaniu

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Spokojnie możesz zjeść dopiero po wfie.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80253
ja dopiero zaczynam zabawe w if i mam okno cirka 9-20

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Bez znaczenia, jak w jeden dzień zaczniesz jeść 2h później. Tym bardziej, że okno w dalszym ciągu będzie wynosiło 9h, czyli całkiem długo.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3336
Witam.

Czy głodówka podczas ciężkiej pracy fizycznej może spalać tkankę mięśniową?

Pracuje fizycznie w lesie gdzie podniesione tętno pracy serca często przypomina cardio, ale nie rzadko też ma charakter pracy beztlenowej. Pracuję na czczo a pierwszy posiłek spożywam zazwyczaj po około 7 godzinach takiej pracy, samo okno jedzenia trwa najcześciej około 6-8 godzin (najczęściej od 14.00 do 20.00-21.00.

A więc czy taka praca na czczo nie będzie zabójcza dla moich mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Oczywiście, że tak. Nigdy nie jest tak, że spalasz, tylko tkankę tłuszczową lub tylko mięśnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2620
czesc,
trening wykonuje na czczo, nie liczac przedtreningowego BCAA, ktore wlasnie mi sie skonczylo. poki nie kupie nowego, czym moge je zastapic w celu minimializacji katabolizmu? znaczy, zjesc normalny posilek, czy moze zrobic shake'a z wpc, a moze w ogole nic?
pozdrawiam,
lukiman
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium