SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Jako ,ze nie znalazlem normalnego tematu "Pojedyncze Pytania", zapytam tu. Mam wage ktora "mierzy" % bf. Schudlem 4,5-5kg, a % bf zmniejszyl sie tylko o 2,2, czy mam sie przejmowac ,ze spalam miesnie? Czy olac ta wage? Czy moze to woda i tresc jelitowa? Bo nie obrzeram sie juz jak swiniak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94597 Napisanych postów 364558 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669428
nie przejmuj się tym,te wagi to z przymruzeniem oka mozna traktować.Sugeruj sie lustrem i wymiarami.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
j/w

Tego typu urządzenia nie są w 100% miarodajne. Traktuj je z przymrużeniem oka .

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2014-02-11 09:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ciężko cokolwiek stwierdzić nie wiedząc jak się odżywiasz, trenujesz, itp. Załóż temat w dziale, opisz wszystko dokładnie i zobaczymy jakie są ew. błędy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
jedno pytanie o soku z cytryny.
rano piję szklankę wody z sokiem z połówki cytryny - wg medycyny chińskiej świetnie alkalizuje organizm, a przy moim spożyciu mięsa (nawet mimo dużych ilości warzyw) muszę na to uważać.

czy przerywam post pijąc go rano czy ilosć kcal jest tak mała, że nie powinienem sie przejmować?

wyczytałem, że 100gr soku z cytrny ma 25kcal. więc jedna łyżeczka będzie miała ok 1kcal.
muszę zmierzyć ile wyciskam soku z połówki (średnio) i obraz będzie pełniejszy. myślę, że max 2-3 łyżeczki.

monocykl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie ma sensu się przejmować takimi drobiazgami. Równie dobrze możesz wcisnąć do butelki z woda i pić w ciągu dnia. Jedyny problem to ew. zwiększenie apetytu, podrażnianie ścian żołądka (w przypadku osób z nadżerkami/wrzodami).

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
właśnie nie przejmowałem się tym sokiem ale tak mnie wczoraj naszło to napisałem;)
generalnie piję szklankę + sok z cytryny, w pracy kawę i oczywiście ciągle wodę (ciepłą!!). od 13 jem.

myślałem, że mam wrażliwy żołądek i nie powinienem nic mocnego (głównie kawa) pić na pusty żołądek ale okazało się, że to chyba jakieś programowanie mojej mamy z dzieciństwa:P

monocykl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Kofeina na czczo podrażnia ściany żołądka. Jak nie masz problemów to pij.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
sama kawa może i podrażnia i faktycznie na totalnie pusty żołądek jej nie piję. ale jeśli wcześniej wypiję dwa, trzy kubki ciepłej wody i potem kawę to nie ma żadnych problemów. polecam, tani termogenik w okresie postu;)
1

monocykl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium