SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94520 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
no to pozbawiając się posiłku po bieganiu raczej cieżko bedzie o dobrą regenerację i poprawę wyników

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
chodzsi o okno 10.00 - 20.00. Bieganie kończe o 19.30 i jem ostatni posiłek. Chyba tylko taka opcja jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94520 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
to już jest opcja do przyjecia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
mam mały problem ostatnimi czasy.

ostatni posiłek jem ok 21-22. zazwczyaj jest to spory danie - ryż/kasza, mięcho, warzywa, bo jestem wtedy po siłowni/ boksie.
staram się jednak zamknąć okno żarciowe max o 21.30. około północy kładę się spać. mam więc 2-2,5 godziny, żeby strawić więkoszść żarcia.

do ostatnich 2-3 tygodni wszystko było ok - fat leciał, mięśnie rosły, było na plus. niestety ostatnio zauważyłem stagnację, a co gorsza przybrałem ok 2kg na wadze i chyba niestety nie są to mięśnie.

co prawda przez ten czas nie trzymałem mega czystej miski - najpierw zachorowałem i jadłem chleb z domowym smalcem i czosnkiem (najszybciej mija choroba i mega szybko stawia na nogi, polecam;)), potem zdarzało się piwko albo trzy, jakiś słodycz (mało!) i więcej węgli niż zwykle. niestety takie dni, kiedy sobie odpuszczałem, przeplatały się z dniami, kiedy brakowało czasu i jadłem max 1200-1500kcal (zapotrzebowanie min. 2400kcal).

teraz pytania:
co mogło mięc większy wpływ na spadek formy.
czy moje późne jedzenie dużego posiłku może wpływać na to, że trochę mnie ostatnio zalało? czy nie powinno mieć to wpływu i muszę chwilę przeczekać i wszystko powinno wrócić do normy?
czy bardziej to nie trzymanie czystej miski spowodowało, że brzuch usrósł?

tylko, że skoro jesteśmy na IF to czysta micha niekoniecznie powinna być aż tak czysta - w końcu to IF i niektórzy się chwalą że jedzą BurgerKinga co 2dzień a i tak im fat leci ;/

Zmieniony przez - adjap w dniu 2014-05-15 12:50:02

monocykl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94520 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
alko/estro/retencja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
alko ok- zgodzę się bo normalnie nie piję a tu w weekend padło z 8 piwek padło:E

a nie sądzisz, że późne jedzenie 2godz przed snem ma tu też jakieś znaczenie?
szczególnie, że zjadam jakieś 0.3-0.5kg mięcha, 100gr ryżu i masę warzyw? jak mam dobry trening to po godzinie jestem znów głodny.
jednak czasem, jak nie dojem kcal za dnia, to ładuję jeszcze szejka białko+kokos+kefir+orzechy żeby się dobić. wtedy już jestem full total i ledwno zasypiam:/

monocykl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94520 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
to może obetnij trochę kcal

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
będę musiał tak chyba zrobić. miałem jednak nadzieję, że będąc na IFie będę mógł trochę poluzować liczenie kcal i nie skupiać się aż tak bardzo na tym:E zawsze liczę białko, żeby nie zejść poniżej 150gr (ważę 75kg) oraz węgle (w DNT mniej, w DT więcej).
podliczę i przez 1-2 tyg będę tego pilnował i zobaczymy. ale ze wstępnych szacunków wydaje mi się, że nie jadam więcej niż te 2500kcal

inne pytanie - czy jedząc przez tydzień ok. 1000-1200kcal można spowolnić widocznie swój metabolizm czy musiałbym tak mało jeść przez dłuższy okres czasu?

monocykl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Niektórzy błędnie wiążą IF z przyzwoleniem na śmieciowe jedzenie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94520 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
adjap
będę musiał tak chyba zrobić. miałem jednak nadzieję, że będąc na IFie będę mógł trochę poluzować liczenie kcal i nie skupiać się aż tak bardzo na tym:E zawsze liczę białko, żeby nie zejść poniżej 150gr (ważę 75kg) oraz węgle (w DNT mniej, w DT więcej).
podliczę i przez 1-2 tyg będę tego pilnował i zobaczymy. ale ze wstępnych szacunków wydaje mi się, że nie jadam więcej niż te 2500kcal

inne pytanie - czy jedząc przez tydzień ok. 1000-1200kcal można spowolnić widocznie swój metabolizm czy musiałbym tak mało jeść przez dłuższy okres czasu?


spowolnić???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Następny temat

Zero efektów na diecie

WHEY premium