SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekka redukcja/rekomp IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
Witam.
Idzie lato, więc trzeba się troszke wyciąć. Czytałem troche o IF i jestem już niemal pewny ze w najblizszym czasie to wypróbuje. Cel to taki jakby rekomp, lekka redukcja. Zaczne od okna 6-8h i poźniej bede stopniowo obniżał. I mam pytanie czy w tym oknie musze jeść posiłki według jakiegoś szablonu czasowego, tzn, czy musze zachowywać określone odstepy czasowe między posiłkami, czy może mogę jeść ile i kiedy mi się chce byleby zapotrzebowanie zaspokoić.
I co sądzicie o takim rozkładzie wartości na redukcji:
w:4
b:2,5
t: 0,7

Czy nie za dużo węgli jak na redukcje?
I czy kreatyna przerywa post?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to chyba mało czytałes o IF
-możesz jeść co ile godzin chcesz i ile posiłków chcesz tak abyś zjadł zaplanowaną ilość kcal (b/t/w)
-kreatyna nie przerywa postu bo nie podnosi poziomu insuliny

....a na pytanie co do ilości węgli to chyba nikt Ci nie opdowie bo i sa tacy co redukują jedząc po 5-6gram/kgmc
i tacy co muszą być na LC/ckd

4g to nie mała ilość i bez dokładnej diety cięzko napisać coś wiecej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF dla młodego

Następny temat

Piłka nożna/aeroby a redukcja na IF

Wiecej