SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy. Ostra redukcja na IF!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
Witam. Nazywam się Wojtek i planuje rozpocząć z dniem dzisiejszym dietę IF. Temat "sport" jest mi znany od dziecka, od 3 miesięcy trzymałem ostra dietę zbilansowaną i chodziłem na siłownie. Gram głównie w piłkę w klubie piłkarskim i pod to chce robić formę. Liczę na porady i wskazówki dotyczące diety i treningów ;)


Wiek: 20
Wzrost: 189
Waga :89
(przed rozpoczęciem redukcji 96kg)

Od razu mowie że jest to ostra redukcja wakacyjna i jade 20/4. odpuścicie sobie pisanie w komentarzach żebym zwiększył okno na początku bo jak hardcore to hardcore.

Według tego : http://www.1percentedge.com/ifcalc/ obliczyłem ż


2500 kcal
220g białka
206 węglowodanów
91g tłuszczy


Fotki : (dorzucę więcej potem)


Dieta: Ogólnie będę starał się tworzyć z tego co mam w lodówce, mieszkam z rodzicami, wiec bywa to różnie, akurat dieta dzisiejsza jest z resztek z tego co zostało w lodówce bo dopiero na dniach jakieś zakupy.





TRENING!

Jak już wcześniej wspomniałem trenuje piłkę. są to 2 treningi w tygodniu. Dosyć ciężkie, z dużym wysiłkiem tlenowym, 3 razy w tyg dorzucam siłkę trening push/pull/legs

Poniedziałek (Mięśnie przyciągające: Plecy, bok barków, tył barków, kaptur, biceps):
- Podciąganie na drążku z obciążeniem - 4 x 6-8
- Wiosłowanie ze sztangą w opadzie - 5 x 5-6
- Podciąganie sztangi do brody wzdłuż tułowia - 4 x 6-8
- Zarzut sztangi na klatkę lub Martwy ciąg - 4 x 6-8
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc - 4 x 6-8

Środa (Mięśnie wypychające: Klatka, przód barków, triceps):
- Wyciskanie na lekkim skosie (20 stopni) - 5 x 5-6
- Wyciskanie na poziomej ławce wąskim chwytem - 4 x 6-8
- Wyciskanie klasyczne sztangi stojąc - 5 x 5-6
- Pompki na poręczach z obciążeniem - 4 x 6-8

Piątek (Nogi: Czworogłowy, dwugłowy, łydki):
- Przysiady ze sztangą na barkach - 5 x 6-8
- Wyciskanie nogami na suwnicy - 4 x 6-8
- Zginanie nóg leżąc - 4 x 6-8
- Wspięcia na palce stojąc - 5 x 10-12

Dodatkowo w poniedziałek i piątek będe trenować brzuch. ABS

Zmieniony przez - bzyku603 w dniu 2013-06-03 11:48:12

Zmieniony przez - bzyku603 w dniu 2013-06-03 11:48:55

<redukcja>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
Szósty i siódmy dzień IF

Z racji tego ze byl to weekend w którym byłem troszke zabiegany, odszedlem od diety w niedziele. w sobotę jeszcze jako tako. Dzisiaj zaczynam trening push/pull wiec trzymajcie kciuki :D

Zmieniony przez - bzyku603 w dniu 2013-06-10 12:29:13

<redukcja>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
jak wyglada sprawa warzyw w diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
jutro coś dorzucę dzisiaj nie miałem możliwości ;)

<redukcja>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziii
jak wyglada sprawa warzyw w diecie ?

A jak ma wyglądać? Jesli Ci smakują, to je jesz i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
jarcow
dziii
jak wyglada sprawa warzyw w diecie ?

A jak ma wyglądać? Jesli Ci smakują, to je jesz i tyle.


Czytaj ze zrozumieniem - padlo zasadne pytanie do autora watku jakie i ile spozywa warzyw. I nie, nie je sie ich tylko jesli Ci smakuja, bo z Twojej wypowiedzi wynika, ze jesli Ci nie podchodza to mozesz nie jesc. To nieprawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Te 30g mieszanki chińskiej to chyba pomyłka. Napisz coś więcej o tych warzywach.

Brakuje na pewno omega 3, wapnia witaminy D i kilku innych.

Zmieniony przez - domer w dniu 2013-06-04 14:02:56

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
hehe nie wiedziałem ile one ważą. dzisiaj dorzuce conajmniej 150g

<redukcja>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
Dzień drugi IF

Wczoraj nie zjadłem ostatniego posiłku, nie dałem rady, nie bylo juz miejsca w żołądku. ale z powodu bólu zęba odpuscilem tez trening i moze dlatego.

Dzisiejsza dieta.



Trening

Piłkarski z dużym naciskiem na bieganie.



Zmieniony przez - bzyku603 w dniu 2013-06-04 14:41:29

<redukcja>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
majonez nie jest najlepszym zrodlem tluszczy, tak samo dzem daj za niego jakis owoc + jezeli uwgledniasz warzywa i ta meiszanka to wszystkie jakie zjadasz to jest ich za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
do tunczyka jeszcze dodaje jakies cebule, ogórki itp. majonez do smaku bo nie zjem suchego tunczyka. drzem do tych platków owsianych na jajkach ;)

<redukcja>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
drzem ryja panowie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja decyzja do oceny

Następny temat

Rotacja weglami na redykcji?

WHEY premium