SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
kupuj w sklepie sfd, po drugie jest dział z opiniami.
ja polecam białka sfd/activlab, tanie a sztos jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Jakbym miał teraz kupować jakieś białko, to do dań brałbym SFD WPC Econo albo SFD 6 protein complex, a po treningu - SFD WPC Protein Plus. Po prostu najbardziej się opłaca (ta sama firma produkuje, firmuje i sprzedaje odżywki, więc odchodzi mnóstwo kosztów i właśnie dlatego białko jest tańsze, choć jest dokładnie tak samo wartościowe, jak nieco droższe odpowiedniki większych marek)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
sfd nie produkuje tych bialek, nie jest producentem nie ma swoich fabryk itp.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Tak wiem, kiedyś brało proch chyba od Treca. Mówiąc, że to jest ich produkt miałem na myśli, że ta sama spółka, która firmuje białko swoim logiem, sprzedaje je w swoim sklepie.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
napewno sie nie dowiesz skad ma surowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Dziękuje za promocje ale chyba nie wysyłają do całej europy ( w PL nie mieszkam .. ) chodzi mi oto ze jak ide do sklepu z suplementami to żeby mi szajsu nie dali ? Jakieś wskazówki czy tylko promocje? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
patrz na skład tego białka ... Idz do sklepu poptarz jakie są białka jakiej firmy i napisz tutaj :D .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://sklep.sfd.pl/Wysylka.aspx

europa jest

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Nie będe pisał innych firm bo łeb mi zerżną jakie mi polecał gość w sklepie to jumbo 4.4 kg 52 euro .. warte inwestycji czy czekać na wysyłke od sfd Hiszpania (kontynent) 215,87 za 10kg paczke ( sorry ale nie jestem na tlye boagty żeby rozdawać kase .)za sam koszt wysyłki kupie sobie to białko .

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-09-06 18:09:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jumbo od sciteka ok, tylko że to gainer a nie odżywka białkowa.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-09-06 18:13:17

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium