SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165080

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Okej , dzięki za odpowiedź ;) wrazie czego i tak jest już zrobiony plan b na przyszłość a ile myślisz że mniejwięcej bym mógł jechać na takim planie? Z 3 miesiące? Trenować będe 3 x tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
.

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-09-05 18:22:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 718
Po jakim czasie regeneruje sie klatka? Moge ja robic 2 razy w tyg czy nie za bardo tak np. w pon i piatek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
2 x tydzien moze być, http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Chcialbym dobic redukcje jeszcze 2 tyg. jezdze na rowerze 5x w tyg jakies 1,5h potem pod wieczor dodaje bieganie/spacer 1h. Czy ze 82 dojde do 78? najwiekszy tluszcz na brzuchu... co mnie martwi, mam w talii 83

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
Witam, czy siłownia ma jakikolwiek wpływ na polepszenie kondycji? Nie chodzi mi tu o pompki. Tylko podnoszenie ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Rzeźbionator nikt tego nie wie czy dojdzesz di 78 kg

tifer jak trenujesz na siłowni to wiadome że poprawisz osiągi siłowe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
Ale mi chodzi o kondycje, bo np. robieniem pompek, podciaganiem kondycja sie wyrabia. A ja nie chce biegac teraz, bo musze troche masy nabrac i mnie to interesuje czy kondycja w jakims stopniu rosnie, nie chodzi o sile. ( chodzi o pojemnosc pluc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pewnym stopniu kondycja się podniesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
Bo nie moge zniesc mysli ze kondycja nie bedzie mi sie polepszac. Cale zycie biegam no i teraz mam przerwe z 5-6 miesiecy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium