SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762

Oto moje posiłki jakie spożywam codziennie ( zamiennie stosuję na śniadanie jeszcze kotlety sojwe , a na obiad zamiast kurczaka , np. śledzia czy tatar ). Jednak wyszło prawie 2000kcal ;)
Do tego planuję jeszcze stosować BCAA i Amino Complex activ laba, shake białkowy na mleku po siłowni , oraz jakiś spalacz tłuszczu ( np l-carnityna )

Zmieniony przez - Marynarz_AZS w dniu 2013-07-07 14:16:03

Zmieniony przez - Marynarz_AZS w dniu 2013-07-07 14:16:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie, mogę zrobić wspięcia na palce w domu potem bym jechał na siłke i tam robił reszte treningu? Przerwa między wspięciami a resztą ćwiczeń wynosiła by jakieś 5-10 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A masz w domu na tyle obciążenia by zrobić wspięcia?

Poza tym to cwiczenie w 5 minut można skonczyć wiec po co się rozdrabniać.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-07-07 14:55:13

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
wrzuc diete jeszcze raz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Mam pytanie. Czy jest możliwy, znany wam jakiś sposób który pozwoli mi wyrównać mięśnie brzucha? Chociaż w minimalnym stopniu, bo nigdy nie spotkałem się z takim rozkładem "kostek" jakie mam ja. Prawa strona wyraźna dużo bardziej, lewa praktycznie wcale, w dodatku każda "cegiełka" położona o ok. 1 cm niżej jeśli chodzi prawa/lewa.. Jest na to jakiś sposób?

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
nie zawsze ma sie miesnie symetrycznie polozone po obu stronach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
genow nie oszukasz treningiem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Ja wiem jestem tego w pełni świadomy. Ale no kurde, nie ma żadnego sposobu by choć trochę je wyrównać? Śmiesznie to wygląda niestety ;)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
codzi ci o to, ze brzuscie nie sa rowne czyi
http://www.finity.pl/wp-content/uploads/2011/01/osobisty-plaski-brzuch.jpg
?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Tak, te "cegiełki" tak jak u gościa na zdj. Tylko że u mnie nie ma ich widocznych (mam bf 17%) tylko po prostu jak napnę, i przejadę ręką po nich, to po prawej stronie czuć, i widać zarysy mięśnia, a po lewej stronie tak jak pisałem, płasko, i czuć że kostki są ułożone ok 1cm niżej od tych po prawej str.

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium