SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie masy...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Siemka,mam do Was pytanie zaczęły się wakacje a ja mam dużą opone oraz cycki...Chciałbym to zrzucić w czasie wakacji tylko bez siłowni,ćwiczenia chciałbym abyście mi podali co mam robić a czego nie żeby to zrzucić oraz może wyrobić sobie mięśnie?:) Proszę o pomoc.
Pozdrawiam Cwiekuu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
6 weidera to dziadostwo nie wiem czemu się tak uparłeś, nie spala tkanki tłuszczoewj. moze powodować problemy z kręgosłupem. Poza tym jak pompek nie jesteś w stanie zrobić to wątpię byś 6 wejdera ukończył.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trening domatora www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html do tego biegi na dworzu, ale bez podstaw zdrowego odzywiania nic nie zdziałasz, jak obecnie się odżywiasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
rano na śniadanie taki czarny chleb z masłem serem do szkoły to samo na obiad różnie raz ziemniaki z mielonym(wiem że to złe) czasami z ryżem mielony a kolacja późno(chce to zmienić i do 18:00 ostatni posiłek)A poleciłbyś jakąś diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-06-27 13:29:58

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jw tyle wystrczy, poza tym nie mozna polecić diety nie wiedząc nic o drugiej osobie, nie problem rozpisać, problemem jest to dopasować pod daną osobę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
A 6weidera dobra?Żeby mięśni przybrać?I żeby te całe cycki zrzucić albo uformować tak ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
A co mam podać?Żeby była dieta pode mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
I tak Ci nie ułóżymy, jedynie mozemy porawić, ja ci napiszę jedz brukselkę a Ty napiszesz że nie lubisz i tak w kolo by było. weidera nie jest na spaleni tkanki, treningi wypisałem wyżej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Ok,rozumiem nie dam kurde rady pompek robić,biegam od wczoraj rano i wieczorem.Coś zamiast tych pompek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pompki na kolanach. tzw babskie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Ok a moge dołożyć tą 6 weidera i brzuszzki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

Następny temat

plan na mase do oceny

WHEY premium