SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie brzucha i zbudowanie masy mięśniowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3684

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Dodane

Wiek

24

Waga

88

Wzrost

190

Staż treningowy

miesiąc

Obwód pasa

88

Obwód klatki piersiowej

102

Obwód uda

56

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Siłownia

Stan zdrowia

Zdrowy jak rydz !

Możliwosci finansowe

Około 70 zł na suplementy

Cel/problem/opis

Zrzucenie brzucha, zbudowanie masy, wyrzeźbienie ciała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1446
Witam

Od około miesiąca uczeszczam na silownie. Zawsze chciałem ćwiczyć sam dla siebie ale nie miałem stałego dopływu gotówki. Studiowałem informatyke więc przez 3 lata się zaniedbałem troche ponieważ kolegów ciężko było namowić na jaką kolwiek aktywność fizyczna a samemu brakowało motywacji. Nabwaiłem się brzuszka który chciałbym zrzucić. Trening jaki wykonuje aktualnie to trening obwodowy żeby przyzwyczaić się do wysiłku do tego jeszcze 15 minut bieżni przed treningiem plus rozciąganie. Chciałbym nabrać trochę masy mięśniowej i zrzucić brzuch i wyrzeźbić ciało. Zacząłem zdrowo się odżywiać unikać dużej ilości tłuszczy. Czy ktoś podpowie mi czy przy treningu obwodowym uda mi sie zgubić troche brzuch?
Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 88

Wzrost: 190

Cel treningowy: zdobycie masy mięśniowej, zrzucenie brzucha, umieśnienie sylwetki

Staż treningowy na słowni: miesiąc

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia - full

Dieta: 2g białka na kg/mc 3,5g węgli kg/mc 1g tłuszczu kg/mc

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: Białko ActivLab (brak dostetecznej ilości białka w diecie).

Wole się dowiedzieć wszystko i nie chciałbym żeby to co robie okazało się bezsensowne lub ktoś mnie zwyzywał za brak wiedzy itp. Jestem początkującym w tej dziedzinie.




Zmieniony przez - Mordeliuss w dniu 2014-08-27 14:10:33

Zmieniony przez - Mordeliuss w dniu 2014-08-27 14:11:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
oczywiście że się da, odpowiednia dieta i ujemny bilans kaloryczny i powinno lecieć w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1446
A z czego najlepiej jakby ta dieta się skladała? Więcej białek czy węgli? Bo chciałbym też zrobić masę mięśniową ale chyba mam rozumieć że przy diecie na zrzucenie brzucha nie będzie rosła masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Trzeba wybrać jeden cel - albo chcesz budować masę mięśniową albo spalać tłuszcz :)
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1446
A budujac mase mięśniową będę krył się tłuszczem? Wiem że może to i banalne pytania. Sam już teraz nie wiem jak mam i co mam jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zbilansowana dieta ułożona indywidualnie pod siebie.
Wybierz czy chcesz zbudować mięśni czy schudnąć bo od tego zależy cała dieta, a bez niej efekty będą mierne o ile w ogóle wystąpią.
Budując masę mięśniową będziesz przybierał tez tłuszcz, ale to można zminimalizować trzymając się twardo diety i obserwując swój organizm.

Poczytaj: www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Mordeliuss
A budujac mase mięśniową będę krył się tłuszczem? Wiem że może to i banalne pytania. Sam już teraz nie wiem jak mam i co mam jeść.


w pewnym % zawsze troche fatu wpada, naturalne tendencje organizmu do gromadzenia energii.
chyba, ze typowym ekto ktos jest

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1446
Staram się teraz nie jeść dużo tłuszczy a wiecej węgli i białka i mam nadzieje że nie zaleje sie tłuszczem w ten sposób i będzie widać jakieś efekty. Staram się jeść tak około 2900 kalorii. Wiem że to mało ale po prostu więcej nie daje rady, nie mam na tyle czasu żeby jeść systematycznie co 2-3 godziny. Uważacie że to co robie da jakieś efekty masowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
po takich ogólnikach trudno stwierdzić
nie musisz jeść co 2-3 godziny, możesz jeść nawet 3 duże posiłki dziennie liczy się bilans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1446
Wiem dlatego staram się jeść więcej bo niestety nie daje rady pochłonąć dużej ilości jedzenia na raz. Mam nadzieje że to co robie przyniesie jakieś efekty bo nie chciałbym się zniechęcić. Bo lubie ćwiczyć i podoba mi się to ale też chodzić i wydawać kasę i nie otrzymywać zadnych efektów jest bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
2900 kcal to jest dużo ?, ja bym z głodu umarł, tym bardziej jak ty masz 190 cm wzrostu.... ja 166 cm
To chyba wina leży po stronie niesmacznej diety
Ułoż sobie dietę tak, żebyś dał rade zjeść i organizacyjnie wyszło w porządku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z redukcją. Proszę o pomoc :)

Następny temat

FBW do poprawy

WHEY premium