SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbudowanie masy mięśniowej.(klata i biceps)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 155
Witam, na początku przedstawię swoje dane:
Wiek: 16 lat
Wzrost: 177cm
Waga: 65kg
Uprawiane sporty : piłka nożna (5x w tygodniu x2h)

Nie jestem doświadczony więc będę mówił nie profesjonalnie, ale mam nadzieję , że mnie zrozumiecie.
Chciałbym przypakować bicepsa i klatę. Dotychczas robiłem przez rok pompki lecz nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu... Owszem po 3 miesiącach nabrałem trochę kształtów i zarysów na klacie i tricepsie lecz po dalszych treningach niema efektu . Zwiększyłem ilość wykonywanych pompek .... nie pomogło ..... zwiększyłem ilość serii też nie dało oczekiwanego skutku. :(
Głównie denerwuje mnie to, że biceps już nie rośnie pomimo wielu treningów. Mam jednie ,,kulkę" jak się napinam xd
Prosiłbym również o jakąś dietę ... a głównie chodzi mi o cos co mógłbym brać do szkoły.

Jest to mój pierwszy taki temat więc proszę o zwrócenie uwagi jeśli napisałem coś nie tak , a nie o wyśmiewanie się...


Z góry dziękuję :)

Nie ma lipy :b

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
cwiczy sie całe ciało a nie tylko dana partie , wszystko znajdziesz w tym linku :

https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9787
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9787
Pamiętaj że w ramieniu masz także tricepsa, który również nadaje wygląd ramieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 155
Dzięki rutkow :) SOG

Nie ma lipy :b

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na drazku

Następny temat

Plan treningowy na mase do oceny

WHEY premium