SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domowych warunkach + zrzucenie brzuszka i nabranie troszkę masy

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 3062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
Witam. Jak wiadomo nadchodzi lato i trzeba trochę zrzucić brzuszka :) O to też mi chodzi. Był czas kiedy solidnie robiłem serie pompek, brzuszków, przysiadów itd. Jednak przestałem.
Teraz znów chciałbym zrzucić trochę brzucha i sprawić, żeby moje mięśnie nie były sflaczałe ;D Nie mam jakichś super warunków do ćwiczeń. Posiadam hantle 1.5kg i 3kg i gumy do rozciągania. Chciałbym zrzucić brzuszek i chociaż trochę poprawić moją sytuację mięśniową... Jeżeli jest to ważne to mam 161 cm i 63 kg w wieku 14 lat :)
Czekam na fachową pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2631
Tak na marginesie. Przy drążkach rozporowych nie trzeba nic wiercić. Musisz mieć tylko metalowe a nie drewniane futryny od drzwi. Mam taki w domu i spokojnie utrzymuje moje 94 kg Koszt też w sumie niewielki - ja zapłaciłem jakieś 30 zeta w hipermarkecie. Oprócz tego, że możesz ćwiczyć na nim "tradycyjnie" (podciąganie, itd.) to dodatkowo ja zaczepiam o niego linę, przy ćwiczeniach z liną Mawashiego.

jak w mordę strzelił Odobenus rosmarus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
Czyli to będzie tak:
Wiek [14]
Waga [63]
Wzrost [160]
Cel do osiągnięcia (Redukcja masy i brzuszka, poprawienie stanu mieśni)
Staż (>0)
Aktywność fizyczna (Są dniw których siedzę na kompie, ale gdy jest ciepło to troszkę piłki, a większośc czasu jazda na rowerze [męcząca - nie mylić , że nie mam kondycji ;p])
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w podwieszonych tematach jest plan dla początkujących Mawashiego ćwicz wg niego, w dni nietreningowe jeździj na rowerze, biegaj, ułóż dietę i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
tak tylko tam dużo ćwiczeń jest z wykonywaniem na drążku, którego nie posiadam... Jak mogę zastąpić te ćwiczenia>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Jak chcesz zyskać nieco wytrzymałości, spalić tłuszcz i poprawić stan mięśni potrzebny będzie trening siłowy i aerobowy oraz odpowiednia dieta.

Ćwicz wg planu dla początkujących Mawashiego, w dni beztreningowe aeroby + dieta redukcyjna.

Nie oczekuj rezultatów od razu, aby osiągnąć efekty potrzeba miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
tak, ale wg. mashawiego nie mogę bo nie mam drążków w domu... Macie jakąś alternatywę do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Chyba najrozsadniejszym posunieciem bedzie zakup sztangi/ sztangielek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 941
Drązek...Hmmm(zakupic), to jest kasiura..a jak jej nie ma to trzeba:
Ja mam rure z kaloryfera przywieszona na sznurkach...:D Hantle mam zrobione z butelek z wody 5 litrowych tez na rurce takiej LICHEJ:D Ale jest i sie cwiczy. Wiec ja polecam cos poszukac w domu, mieszkaniu, i pokombinowac ( ja mieszkam w bloku 12 rodzinnym i powiem ze nie jest łatwo ale jak ktos chce to można zdziałac cuda :D

Każdemu zostaje zawsze jeszcze dość siły, aby wykonał to, na czym mu zależy...

http://www.youtube.com/watch?v=KICamiZvt1c  4min.35 sekund:D Kilka latek temu:D Piekny i młody:P hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
A czy po zakupie takiego drążka trzeba będzie dużo w ścianach wiercić itd , żeby zamontować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie na drążku

Następny temat

Plan HST do oceny/poprawy

WHEY premium