SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
Za nic nie wiem jak sprawdzić. Takim mocnym ekto raczej nie jestem, wtedy chyba bym nie miał trochę zatłuszczonego brzucha? Endo znowu też nie, bo nigdy nie byłem grubasem i wielkiego problemu ze spaleniem tkanki nie mam. Hybryda? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
obserwuj cialo ;) jezeli cie szybko zalewa = endo :P ekfo=przewaznie chudy ,patyk :P ,wpieprza caly czas jakis syf a i tak jest chudy :P

mozesz byc poprostu "zapuszczonym " endo :P ale ja to bym sie tymi podziałami nie sugerowal ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
Czyli nie ma opcji, że jestem "zapuszczonym" ekto? Waga niby dobra, ludzie mówią, że chudy, ale na brzuchu lubi mnie zalać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za dużą wagę przykładacie do somatotypów. Tak na prawdę rzadko spotyka się osoby w 100% pasujące do danego typu, zdecydowana większość jest mieszanką wszystkich trzech. Inna sprawa, że podział ten odnosił się do zależności budowa ciała - zachowanie i jest bardzo stary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
Czy mogę polączyć klatkę z barkami x1 tyg ?, gdyż chciałbym upchnąć brzuch wraz z nogami i plecami czyli brzuch x2 tyg? czy może tak być ?

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
barki z klatą ok ale plecy z nogami dwie największe grupy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
Okej okej, ale czytałem artykuł w ktorym wyraźnie było npisane aby ćwiczyć brzuch z nogami lub plecami bądź x2 w tyg właśnie z tymi partiami mięśni. Więc zby mi nie pomogłeś bez urazy oczywiście :D

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nóg z plecami nie łącz. brzuch rób dowolnie po którymkolwiek treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Brzuch dlatego z nogami lub plecami bo przy tych cwiczeniach brzuch już pracuje stabilizując postawę więc na koniec można dodać jakieś cwiczonka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
Nie chce podważać w żadnym stopniu Twojej wypowiedzi oraz autorytetu paramaribo2. Ale czytałem, że brzuch nie może być wykonywany izolacyjnie codziennie. Dlatego pozostanę przy robieniu go z nogami oraz plecami. Aczkolwiek dziękuje chłopaki chodziło mi o informacje na temat łączenia klatki z barkami.

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium